Відеокарта XFX AMD Radeon RX 6800 XT 16GB Speedster SWFT 319 (RX-68XTAQ V2.0) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | XFX |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6800 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1000 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 340x130x52 мм |
| Колір: | Чорно-білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24194 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 340 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 288 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта XFX AMD Radeon RX 6800 XT 16GB Speedster SWFT 319 (RX-68XTAQ V2.0) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 215584USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 215584USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
inokentiy
скільки штук в наявності?
15.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, в наявності 3 одиниці.
15.08.2023
QWE
Доброго дня! Які дані по відеокарті ви надаєте перед покупкою?
08.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони потрапляють до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є базова гарантія 3 місяці від магазину, також є можливість продовження гарантії до 1 року.
09.08.2023
Відгуки (2)
inokentiy
скільки штук в наявності?
15.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, в наявності 3 одиниці.
15.08.2023
QWE
Доброго дня! Які дані по відеокарті ви надаєте перед покупкою?
08.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони потрапляють до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є базова гарантія 3 місяці від магазину, також є можливість продовження гарантії до 1 року.
09.08.2023