Відеокарта XFX AMD Radeon RX 9070 XT 16GB Mercury OC Magnetic Air Edition with RGB (RX-97TMARGB9) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | XFX |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9070 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 3100 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4096 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 360x155x72 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 48 (RDNA 4) |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 26638 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 360 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 304 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта XFX AMD Radeon RX 9070 XT 16GB Mercury OC Magnetic Air Edition with RGB (RX-97TMARGB9) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 257559NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 257559NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта XFX AMD Radeon RX 9070 XT 16GB Mercury OC Magnetic Air Edition, оснащена 16 ГБ пам'яті GDDR6 та 256-бітною шиною, створена для геймерів та фахівців, яким потрібна найвища віддача у роботі з тривимірною графікою. Вона підтримує інтерфейс PCI-E 5.0 x16, що гарантує стрімку передачу інформації та сумісність із найновішими материнськими платами. Завдяки системі охолодження Magnetic Air Edition з RGB-підсвічуванням, пристрій працює стабільно навіть при значних навантаженнях.
Три пропелери у системі охолодження розсіюють повітря по усій площі радіатора, що сприяє ефективнішому вивільненню тепла від відеопроцесора. Це є критичним під час затяжних ігрових сесій чи застосування вимогливих 3D-програм, коли температура елемента може відчутно підвищитися.
RX 9070 XT — це графічний чип, який демонструє суттєвий приріст продуктивності відносно попередніх серій. Він підтримує передові методи рендерингу, що дає змогу досягти більшої частоти кадрів у відеоіграх та швидшої обробки графіки у професійних застосунках.
Обсяг пам'яті у 16 ГБ дає змогу зберігати великі масиви текстур та даних, що особливо цінується при роботі з графікою найвищої якості або у складних ігрових сценах із великою кількістю об'єктів.
Пам'ять стандарту GDDR6 забезпечує істотно вищу пропускну здатність порівняно з попередніми версіями, що прискорює обробку великих потоків графічних відомостей.
Інтерфейс PCI-E 5.0 x16 подвоює швидкість обміну даними порівняно з PCI-E 4.0, забезпечуючи значно швидше переміщення інформації між відеокартою та материнською платою. Це життєво необхідно при опрацюванні великих масивів графічних даних, як у випадку з 4K-іграми чи відеорендерінгом, де будь-які затримки можуть погіршити планарність та темп обробки.
Шина пам'яті з розрядністю 256 біт окреслює обсяг інформації, що може миттєво перекидатися між графічним ядром та графічною пам'яттю. Це безпосередньо визначає пропускну здатність пам'яті, що набуває значення при роботі з об'ємними текстурами чи комплексними тривимірними сценами.
Номінальне енергоспоживання на рівні 304 Вт вказує на обсяг електрики, яку задіює відеокарта під час функціонування, що диктує вимоги до блока живлення. На практиці це означає, що для надійної роботи системи необхідно мати блок живлення із запасом потужності мінімум 600 Вт, аби запобігти збоям або раптовому вимкненню.
Цей графічний прискорювач стане відмінним вибором для геймерів та експертів, які зайняті у сфері складних 3D-застосунків і потребують високої стабільності роботи. Його перевагою є блискавичний обмін даними через інтерфейс PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.