Відеокарта XFX AMD Radeon RX 6900 XT 16GB Speedster MERC 319 (RX-69XTATBD9) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | XFX |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6900 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2365 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5120 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 340x139x57 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24900 бал(ів) |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Довжина відеокарти, мм: | 340 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 320 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync, AMD Radeon Anti-Lag |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта XFX AMD Radeon RX 6900 XT 16GB Speedster MERC 319 (RX-69XTATBD9) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 167737USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 167737USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (9)
Влад
Перед покупкой можно узнать температуры карты?
21.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, після нашої перевірки на карті може бути інформація по температурі карти
01.12.2025
Сергій
Відеокарти з майнінгу чи стояди в стаціонарному ПК ?
18.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними за необхідністю провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія, яку можна подовжити.
06.12.2023
Егор
Все работает, проблем нет.
18.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
06.12.2023
386sx
Вистачить для неї БЖ чіфтек а90 750вт ?
03.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Для даної відеокарти потрібен блок живлення на 850w. Великий асортимент подібних блоків живлення можете знайти на нашому сайті. https://compx.ua/bloki-pitaniya/?sort=p.price&order=ASC&ocf=F995S2V824039526
03.11.2023
Дмитро
В мене 750вт msi, вистачає
19.11.2023
Андрій Грушевський
Гоняв усі вихідні - дуже відчутна різниця з RX 5700
Стан - візуально як нова, знайшов маленьку подряпинку на бекплейте, але то нічого
Доречі карта потребує дуже потужний блок живлення
02.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
13.11.2023
Відгуки (9)
Влад
Перед покупкой можно узнать температуры карты?
21.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, після нашої перевірки на карті може бути інформація по температурі карти
01.12.2025
Сергій
Відеокарти з майнінгу чи стояди в стаціонарному ПК ?
18.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними за необхідністю провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія, яку можна подовжити.
06.12.2023
Егор
Все работает, проблем нет.
18.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
06.12.2023
386sx
Вистачить для неї БЖ чіфтек а90 750вт ?
03.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Для даної відеокарти потрібен блок живлення на 850w. Великий асортимент подібних блоків живлення можете знайти на нашому сайті. https://compx.ua/bloki-pitaniya/?sort=p.price&order=ASC&ocf=F995S2V824039526
03.11.2023
Дмитро
В мене 750вт msi, вистачає
19.11.2023
Андрій Грушевський
Гоняв усі вихідні - дуже відчутна різниця з RX 5700
Стан - візуально як нова, знайшов маленьку подряпинку на бекплейте, але то нічого
Доречі карта потребує дуже потужний блок живлення
02.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
13.11.2023