Відеокарта XFX AMD Radeon RX 470 8Gb (RX-470P85BDB) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | XFX |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 470 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 1226 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 4096x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x120x41 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.4 |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта XFX AMD Radeon RX 470 8Gb (RX-470P85BDB) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 192055USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 192055USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер XFX AMD Radeon RX 470 8Gb (RX-470P85BDB), обладнаний 8 ГБ пам'яті GDDR5 та 256-бітною шиною, конектиться через інтерфейс PCI-E 3.0 x16. Він буде доречним для користувачів, яким потрібна зважена продуктивність у відеоіграх середньої ланки та графічних завданнях. Ця модель дозволить запускати актуальні проєкти з помірними параметрами якості, а також підійде для редагування відео чи 3D-моделювання на базовому рівні.
8 ГБ відеопам'яті дають змогу вмістити необхідний обсяг текстур і даних для рендерингу насичених сцен у новітніх іграх, зокрема при середніх та високих налаштуваннях візуалізації.
Наявність одного 6-пінового роз'єму для додаткового живлення гарантує стабільне та впевнене живлення відеокарти під час посилених навантажень. Це суттєво, адже лінія PCI-E не завжди здатна забезпечити потрібну кількість енергії для повної функціональності, особливо під час запуску вимогливих ігор чи складних графічних операцій.
Найвища роздільна спроможність 4096x2160 свідчить про те, що графічний адаптер здатний відображати зображення у стандарті 4K. Це є значним плюсом при узгодженні з новітніми дисплеями чи телевізорами з великим екраном. Для користувача це обертається на помітнішу чіткість і багатшу деталізацію картинки, що особливо підкреслюється під час опрацювання графічних матеріалів чи відтворення відео високої якості.
Затребувана енергія 150 Вт окреслює обсяг електроенергії, яку потребує відеокарта в процесі функціонування. Це напряму впливає на загальне енергоспоживання усього комп'ютерного збірника. На практиці це означає, що блок живлення повинен мати необхідний резерв продуктивності, аби гарантувати стабільне функціонування системи без ризику перегріву чи несправностей.
Ця конфігурація стане доброю знахідкою для комп'ютерних гравців та тих, хто робить перші кроки у сфері графічного дизайну, оскільки вона пропонує гармонійне поєднання потужності та ефективного використання електроенергії.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.