Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 590 8Gb Nitro+ (11289-99-90G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 590 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1545 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 5120x2880 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 260x135x43 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 9384 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 260 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 144 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106286382 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 590 8Gb Nitro+ (11289-99-90G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) FR
Код товару: 229337FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229337FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Сергій
Замовляв данну відеокарту, нею задоволений на 101%. Добре обслужена,працює стабільно, температури тримає добре, не більше 65-70° в повній нагрузці. Було пару траблів з відвалом драйверів, але ми всі знаємо як AMD їх збирає. Однозначно рекомендую магазин !
11.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування.
11.03.2024
Kolya
Замовляв у вас відеокарту Rx580-8gb карти добре обслуговуються,температури тримає в нормі,вентилятори не шумлять,із мінусів немає одного гвинта на бекплейті рекомендую до купівлі
25.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
28.02.2024
Відгуки (2)
Сергій
Замовляв данну відеокарту, нею задоволений на 101%. Добре обслужена,працює стабільно, температури тримає добре, не більше 65-70° в повній нагрузці. Було пару траблів з відвалом драйверів, але ми всі знаємо як AMD їх збирає. Однозначно рекомендую магазин !
11.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування.
11.03.2024
Kolya
Замовляв у вас відеокарту Rx580-8gb карти добре обслуговуються,температури тримає в нормі,вентилятори не шумлять,із мінусів немає одного гвинта на бекплейті рекомендую до купівлі
25.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
28.02.2024