Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9070 XT 16GB PULSE Gaming OC (11348-03-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9070 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2970 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4096 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 320x121x62 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 48 (RDNA 4) |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 26638 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 320 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 304 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106295919 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9070 XT 16GB PULSE Gaming OC (11348-03-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 247112NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 247112NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Андрій
Чому написано 3x8 pin, якщо у цієї моделі 2x8?
11.03.2025
Відповісти
Графічна карта Sapphire AMD Radeon RX 9070 XT 16GB PULSE Gaming OC створена для тих, кому потрібна відмінна віддача в розвагах та графічних програмах. Вона містить 16 ГБ пам'яті GDDR6 із 256-розрядною шиною, що дає змогу швидко обробляти значні масиви даних. Сумісність із інтерфейсом PCI-E 5.0 x16 забезпечує зв'язок із новітніми платами та високу пропускну здатність.
Три кулери у системі охолодження відеокарти сприяють кращому тепловідведенню під час тривалих ігрових сеансів або роботи з вимогливим софтом. Це допомагає утримувати температуру графічного процесора на меншому рівні, мінімізуючи ризик зниження частоти та підтримуючи стабільну потужність.
16 Гб відеопам'яті дають змогу зручно оперувати великими текстурами та заплутаними 3D-сценами, що особливо помітно в актуальних іграх з відкритими локаціями або під час відеомонтажу у високій чіткості. Такий обсяг запобігає частим зверненням до оперативної пам'яті системи, що уповільнює роботу.
Наявність двох 8-контактних роз’ємів до живлення дає змогу відеокарті брати більше енергії, ніж лише через вбудований слот PCI-E на материнській платі. Це надзвичайно важливо при значних навантаженнях, оскільки гарантує надійну працездатність навіть при тривалих іграх чи складних розрахунках.
Рівень споживання енергії у 304 Вт демонструє, скільки електрики потребує відеокарта в роботі, що прямо визначає потреби системи в потужному блоці живлення. Якщо блок живлення не має достатнього запасу потужності, можливі збої чи падіння швидкодії через дефіцит енергозабезпечення.
Цей пристрій буде ідеальним для геймерів та фахівців, які займаються графікою чи відеомонтажем, і для яких ключовою є стабільна віддача під час пікових навантажень.
Відгуки (1)
Андрій
Чому написано 3x8 pin, якщо у цієї моделі 2x8?
11.03.2025
Відповісти