Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9070 16GB PULSE Gaming OC (11349-03-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9070 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2520 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 280x121x52 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 48 (RDNA 4) |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24678 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 280 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106295971 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9070 16GB PULSE Gaming OC (11349-03-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 247114NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 247114NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 9070 16GB PULSE Gaming OC створений для тих, кому потрібне потужне рішення для новітніх ігор та завдань, пов'язаних з графікою. Відеопам'ять обсягом 16 ГБ стандарту GDDR6 та 256-розрядна шина надають чималу пропускну здатність для функціонування з високою роздільною здатністю та насиченими текстурами. Інтерфейс PCI-E 5.0 x16 забезпечує швидке з'єднання з материнською платою, що є критичним як для геймерських систем, так і для професійних майстерень.
Розмір пам'яті у 16 ГБ дає змогу відеокарті легко оперувати значними масивами даних, що особливо помітно, коли запускаються актуальні ігри з високою роздільною здатністю або відбувається рендеринг складних тривимірних сцен.
Присутність двох тримачів живлення на 8 контактів свідчить про те, що відеокарта вимагає більшої потужності, ніж стандартні 75 Вт, які подаються через слот PCI-E. Це гарантує її стабільну діяльність при високому енергоспоживанні, що є ключовим у тривалих ігрових сесіях чи під час інтенсивних робочих процесів у фаховому ПЗ.
Система активного охолодження, реалізована через кулер, гарантує успішне тепловідведення від графічного чипа, що дає змогу зберігати стабільні робочі параметри пристрою навіть у умовах максимального навантаження.
Техпроцес 4 нм свідчить про те, що складові графічного процесора створені з застосуванням дуже малих напівпровідникових виробів, завдяки чому знижується потреба в енергії та зростає швидкодія. Порівняно з більшими техпроцесами, це дає можливість інтегрувати більше транзисторів на аналогічній площі, що позитивно позначається на швидкості опрацювання інформації та загальній ефективності.
Дана відеокарта стане чудовим вибором для геймерів та фахівців, котрі зайняті вимогливими до графіки завданнями й потребують надійної функціональності навіть під значними навантаженнями.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.