Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9070 16GB Nitro+ (11349-01-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9070 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2700 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 331x129x66 мм |
| Колір: | Коричневий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 48 (RDNA 4) |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24678 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 331 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Львів Газова |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 245 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106295933 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9070 16GB Nitro+ (11349-01-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 248487NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 248487NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Михаил
О_О ждали ждали, оформляем-с=)
Отпишу отзывы с тестами позже)
19.03.2025
Відповісти
Стас
Ну і як пройшли тести ?! Чи ще не купили ?
11.05.2025
Графічна карта Sapphire AMD Radeon RX 9070 16GB Nitro+ розроблена для користувачів, яким потрібна відмінна швидкість у найновіших іграх та графічних додатках. Вона оснащена шістнадцятьма гігабайтами пам'яті GDDR6 із 256-бітною шиною, що гарантує швидке опрацювання значного обсягу даних. Підключення через інтерфейс PCI-E версії 5.0 x16 забезпечує сумісність із найактуальнішими материнськими платами та високу пропускну спроможність.
16 ГБ відеобуфера дають змогу оперувати великими текстурами та заплутаними сценами без уповільнення роботи, що є критичним у іграх з відкритими світами або при роботі з дуже детальними 3D-моделями.
Роз'єм для додаткової потужності на 16 пінів надає стабільне та достатнє живлення для відеоадаптера під значними навантаженнями. Це необхідно, тому що енергії лише через слот PCI-E часто бракує для сучасних потужних графічних рішень.
Активне охолодження із застосуванням кулера забезпечує результативне тепловідведення від графічного чіпа, що особливо важливо під час тривалих ігрових сесій чи виконання ресурсомістких програм.
Техпроцес 4 нм означає, що елементи графічного процесора виготовлені з використанням передової напівпровідникової технології із дуже малими розмірами транзисторів. Це дозволяє розмістити більше транзисторів на меншій площі, що позитивно впливає на ефективність використання енергії та загальну потужність чипа.
Ця відеокарта ідеально підійде геймерам та фахівцям, які працюють із великими 3D-сценами чи вимогливою графікою.
Відгуки (2)
Михаил
О_О ждали ждали, оформляем-с=)
Отпишу отзывы с тестами позже)
19.03.2025
Відповісти
Стас
Ну і як пройшли тести ?! Чи ще не купили ?
11.05.2025