Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9060 XT 16GB PULSE (11350-03-20G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3290 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 240х124х46 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 170 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106296381 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9060 XT 16GB PULSE (11350-03-20G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 251426NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 251426NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 9060 XT 16GB PULSE розроблений для геймерів та користувачів, яким потрібна надійна віддача в актуальних іграх та застосунках, що вимагають значних ресурсів. З 16 ГБ відеопам'яті типу GDDR6 та 128-бітною шиною він гарантує миттєву обробку графіки та комфортне опрацювання даних із високою роздільною здатністю. Підтримка інтерфейсу PCI-E 5.0 x16 забезпечує сумісність із найновішими материнськими платами та швидкий трансфер відомостей.
Наявність 16 ГБ відеопам’яті дає змогу зберігати великі масиви текстур та графічної інформації, усуваючи потребу у частому зверненні до менш швидкої оперативної пам’яті системи. Це відчутно при використанні ігор із максимальними налаштуваннями графіки або при рендерингу відео у 4K, де візуальні деталі лишаються насиченими, а частота кадрів залишається стабільною.
Додатковий 8-контактний порт живлення гарантує стабільне надходження енергії до відеокарти під час пікових навантажень, що критично необхідно під час тривалих ігрових сесій чи роботи з тривимірною графікою. Такий спосіб підключення сприяє вищій енергетичній оптимізації, оскільки енергозабезпечення не обмежується лише роз’ємом PCI-E на материнській платі.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про підтримку формату 8K, що містить у чотири рази більше пікселів, ніж 4K. На практиці це дає змогу оперувати надзвичайно високою деталізацією, наприклад, під час перегляду відео чи візуалізації графіки в професійних застосунках.
Рівень споживання енергії у 170 Вт окреслює, скільки електроенергії задіює відеокарта під час функціонування, що напряму впливає на вимоги до блоку живлення та загальну потребу системи в енергії. Для користувача це має на увазі необхідність брати до уваги цей параметр при підборі компонентів, аби запобігти збоям чи надмірному навантаженню на живлення.
Цей вибір буде доречним для геймерів та фахівців, що працюють із високою роздільною здатністю та значними масивами графічної інформації.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.