Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9060 XT 16GB NITRO+ (11350-01-20G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3320 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 300x131x55 мм |
| Колір: | Золотий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 182 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106296619 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 9060 XT 16GB NITRO+ (11350-01-20G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 251424NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 251424NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний прискорювач Sapphire AMD Radeon RX 9060 XT 16GB NITRO+ створений для тих, хто прагне отримати високу продуктивність у новітніх іграх та професійних програмах. Ця модифікація має 16 ГБ відеопам’яті типу GDDR6 та 128-бітну шину, що забезпечує оперативне опрацювання значних обсягів інформації. Сумісність із інтерфейсом PCI-E версії 5.0 x16 гарантує підтримку найсучасніших материнських плат та надшвидкий обмін даними.
16 ГБ відеопам’яті дають змогу зберігати об'ємні текстури та складні об'єкти, що є критично важливим у сучасних відеоіграх з високою якістю зображення або під час 3D-рендерингу. Наприклад, при обробці відео, це дає змогу працювати з матеріалом у 4K та вищих роздільних здатностях без постійного залучення оперативної пам'яті системи, мінімізуючи таким чином затримки.
Наявність одного 8-пінового конектора для додаткового живлення гарантує стабільне постачання потужності, що перевищує стандартні 75 Вт, які отримуються від слоту PCI-E. Це необхідно для підтримки максимальної швидкодії відеокарти під значним навантаженням, зокрема у вентелях з високим енергоспоживанням чи під час тривалих сесій рендерингу.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта здатна транслювати зображення у форматі 8K, що у чотири рази більше, ніж роздільність 4K. Це суттєво для користувачів, що мають великі дисплеї або мультиекранні конфігурації, де якість зображення або графіки потребує найвищої чіткості.
Рівень споживаної потужності 182 Вт окреслює обсяг енергії, який використовує відеокарта під час функціонування, що прямо корелює з виділенням тепла та потребами у блоці живлення. На практиці це означає, що для надійної роботи необхідний блок живлення із запасом потужності, як правило, від 450 до 500 Вт для всієї системи.
Ця модель буде доречною для геймерів та фахівців, зайнятих створенням 3D-графіки та відео з високою деталізацією.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.