Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT PURE GAMING OC 12GB (11335-97-90G) (11335-03-20G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2584 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3456 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 320x128x56 мм |
| Колір: | Білий |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| Довжина відеокарти, мм: | 320 |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 245 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106294387 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT PURE GAMING OC 12GB (11335-97-90G) (11335-03-20G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 221374FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 221374FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT PURE GAMING OC 12GB створений для тих, хто цінує потужність у новітніх іграх та графічних застосунках. Пристрій має 12 ГБ пам'яті типу GDDR6 із 192-бітною шиною, що гарантує швидке опрацювання даних та безперебійну роботу у високій чіткості. Для зв'язку з материнською платою використовується інтерфейс PCI-E 4.0 x16, що забезпечує надійне з'єднання та високу пропускну здатність.
Наявність 12 ГБ відеопам'яті дає змогу із зручністю обробляти текстури найвищої якості та комплексні 3D-сцени, що критично для ігор з роздільною здатністю 1440p та більшою. На практиці це зменшує кількість підзавантажень та затримок, коли гра чи застосунок інтенсивно використовують графічні дані.
Два конектори живлення формату 8-pin подають додаткову енергію, необхідну для стабільного функціонування карти під значними навантаженнями. Це особливо значуще під час довгих ігрових баталій чи запуску вимогливих програм, коли живлення, що йде лише через слот PCI-E, є недостатнім.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про підтримку відеокартою форматів 8K, що має вчетверо більше пікселів, ніж 4K. Це є суттєвим для користувачів, які займаються відео високої чіткості або професійною графікою, де точність зображення є пріоритетом.
Рівень споживаної потужності у 245 Вт показує обсяг енергії, яку відеокарта залучає під час пікової роботи, що прямо впливає на вимоги до блока живлення та рівень тепловідведення системи.
Ця модель стане відмінним вибором для геймерів та фахівців, які працюють із графікою надвисокої роздільної здатності, гарантуючи відмінну продуктивність у іграх та оперативну обробку масштабних текстур.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.