Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT PULSE GAMING 12GB (11335-04-20G) (11335-98-90G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2544 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3456 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 280x129x53 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| Довжина відеокарти, мм: | 280 |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 245 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106295056 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT PULSE GAMING 12GB (11335-04-20G) (11335-98-90G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 246772FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 246772FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT PULSE GAMING 12GB створений для тих, хто прагне врівноваженої потужності у новітніх іграх та графічних програмах. Оснащений 12 ГБ пам'яті GDDR6 з 192-розрядною шиною, він забезпечує швидкий обмін інформацією та надійне функціонування у роздільній здатності Full HD і переважаючих. Інтерфейс PCI-E 4.0 x16 гарантує сумісність із сучасними платами та дає змогу розкрити потужність карти у дуже вимогливих умовах.
Обсяг пам'яті у 12 ГБ дає змогу працювати з великими масивами текстур та даними, що особливо помітно, коли запускаються сучасні ігри з найвищими параметрами графіки чи під час роботи з тривимірними моделями у фахових застосунках.
Присутність двох 8-пінових конекторів додаткового живлення свідчить про те, що відеокарта здатна споживати до 300 ват потужності, що є необхідним для стабільної роботи під значним тиском. Це критично важливо під час тривалих ігрових сесій або роботи з програмами, які сильно навантажують графіку, де споживання енергії суттєво зростає.
Найвища чіткість зображення 7680x4320 свідчить про здатність графічного адаптера відображати відеокартинку стандарту 8K, що у чотири рази перевершує якість 4K. На практиці це актуально для тих, хто має монітори значного розміру чи декілька дисплеїв високої чіткості, наприклад, при професійному відеоредагуванні чи опрацюванні складних тривимірних моделей.
Рівень енергоспоживання у 245 Вт позиціонує цей пристрій як такий, що має помірне навантаження на живлення серед потужних графічних рішень, що безпосередньо впливає на вимоги до блока живлення та системи охолодження.
Даний графічний процесор буде доречним як для ентузіастів ігор, так і для фахівців, задіяних у графічному дизайні з високою роздільною здатністю, гарантуючи стабільну візуалізацію та оперативну роботу з великими обсягами текстурних даних.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.