Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT NITRO+ GAMING OC 12GB (11335-99-90G) (11335-02-20G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2599 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3456 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 320x135x62 мм |
| Колір: | Чорний |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| Довжина відеокарти, мм: | 320 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 245 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106294370 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7700 XT NITRO+ GAMING OC 12GB (11335-99-90G) (11335-02-20G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 221373FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 221373FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.