Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7600 XT 16GB PULSE GAMING OC (11339-99-90G) (11339-04-20G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7600 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2801 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 250x129x41 мм |
| Колір: | Чорний |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| Довжина відеокарти, мм: | 250 |
| Зайнятих слотів: | 2.2 |
| Комплект постачання: | Відеокарта, Документація |
| Країна реєстрації бренду: | США |
| Країна-виробник: | Китай |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 190 Вт |
| Технології: | AMD FreeSync, AMD FidelityFX, AMD Anti-Lag |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106294943 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7600 XT 16GB PULSE GAMING OC (11339-99-90G) (11339-04-20G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0) FR
Код товару: 232640FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 232640FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.