Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6950 XT 16GB Nitro+ (11317-02-20G) (11317-98-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6950 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin, 1x6pin |
| Частота ядра: | 1950 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5120 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 310x134x55 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28783 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 310 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 330 Вт |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106293069 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6950 XT 16GB Nitro+ (11317-02-20G) (11317-98-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 229513FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229513FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (6)
Yurii
Купив цю відеокарту ще 11.11.2024. До цих пір працює, все ок, досить тепла як і очікувалось, але не критично. Зі старту покупки ще зробив андервольт, невелий розгін по ядрі/памяті, потім в сервісі робили повноцінну чистку і після неї чомусь на моїх збережених налаштуваннях відеокарти в іграх вже почало викидати просто, можливо співпало з оновленням драйверів, не знаю.... Поставив пресет Balanced в AMD Adrenaline і все ок працює. Проблем жодних нема. Хіба, що пресет повністю злітає коли ПК виключається при відключенні світла, але то вже нюанси софта.
16.02.2026
Відповісти
Yurii
А, і краще відразу докупити підставку для неї, бо доволі важка, а в комплекті нема
16.02.2026
Віталій
Яка у вас температура ? У меня така відеокарта на останніх драйверах гпу 75-77, хот спот 90
01.03.2026
Yurii
Віталій, так. В мене в PUBG, для прикладу, такі ж температури 75-80, а хотспот 90-93 буває. Це ок для неї, можна андервольт зробити і ще краще буде, але мені лінь, може колись дійдуть руки до цього і пограюсь. Плюс можна криву для вентиляторів поставити, що суттєво знизить шум, бо по дефолту не є тихою.
08.03.2026
Вадим
Ця відео карта не нова ?
18.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, стан карти FR
19.05.2025
Богдан
Спочатку я взяв 6900XT Toxic із водянкою. Так, вона була холодна, але аж ніяк не тиха, а я хотів саме тиху карту. Отримав 6950 і був здивований що її практично не чути навіть на 1800 обертах (тоді як моя 5700XT MSI Gaming X із крутим охолодженням на 1500 вже трохи шуміла). Карта досить холодна навіть з дефолтними налаштуваннями, а з андервольтом/андерклоком тим більше. Шум дросселів мінімальний, а у андервольті майже відсутній
Стан карти - як хороший б.в. (не в плівках, як інколи буває із FR, але стан хороший)
10.01.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.01.2025
Відгуки (6)
Yurii
Купив цю відеокарту ще 11.11.2024. До цих пір працює, все ок, досить тепла як і очікувалось, але не критично. Зі старту покупки ще зробив андервольт, невелий розгін по ядрі/памяті, потім в сервісі робили повноцінну чистку і після неї чомусь на моїх збережених налаштуваннях відеокарти в іграх вже почало викидати просто, можливо співпало з оновленням драйверів, не знаю.... Поставив пресет Balanced в AMD Adrenaline і все ок працює. Проблем жодних нема. Хіба, що пресет повністю злітає коли ПК виключається при відключенні світла, але то вже нюанси софта.
16.02.2026
Відповісти
Yurii
А, і краще відразу докупити підставку для неї, бо доволі важка, а в комплекті нема
16.02.2026
Віталій
Яка у вас температура ? У меня така відеокарта на останніх драйверах гпу 75-77, хот спот 90
01.03.2026
Yurii
Віталій, так. В мене в PUBG, для прикладу, такі ж температури 75-80, а хотспот 90-93 буває. Це ок для неї, можна андервольт зробити і ще краще буде, але мені лінь, може колись дійдуть руки до цього і пограюсь. Плюс можна криву для вентиляторів поставити, що суттєво знизить шум, бо по дефолту не є тихою.
08.03.2026
Вадим
Ця відео карта не нова ?
18.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, стан карти FR
19.05.2025
Богдан
Спочатку я взяв 6900XT Toxic із водянкою. Так, вона була холодна, але аж ніяк не тиха, а я хотів саме тиху карту. Отримав 6950 і був здивований що її практично не чути навіть на 1800 обертах (тоді як моя 5700XT MSI Gaming X із крутим охолодженням на 1500 вже трохи шуміла). Карта досить холодна навіть з дефолтними налаштуваннями, а з андервольтом/андерклоком тим більше. Шум дросселів мінімальний, а у андервольті майже відсутній
Стан карти - як хороший б.в. (не в плівках, як інколи буває із FR, але стан хороший)
10.01.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.01.2025