Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6800 XT 16GB Nitro+ (11304-02-20G) (11304-99-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6800 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1980 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 310x134x55 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24194 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 310 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 288 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106292260 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6800 XT 16GB Nitro+ (11304-02-20G) (11304-99-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 229512FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229512FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Олександр
За цю ціну просто бомба.Здав по trade in свою 1080ti та різницю доклав в цю карту.Надійне пакування, відеокарта як нова, ні пилинки, ні жирних слідів старого інтерфейсу, при видачі замінили термо пасту.Запустилася відразу через DP, накатав драйвери та поїхав.Тиха, холодна, при простої всього 25 градусів, Hot Spot 27, навантаження поки не давав.Якісний F/R за смачною ціною ще й з пів роком гарантії та можливістю trade in.Моя повага магазину.
17.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
21.10.2025
Ростислав
Отличная карта, за свою цену просто 10/10. Большего хотеть за эти деньги просто невозможно. Работает без нареканий, после лёгкого андервольта температуры как у 40-й линейки от нвидии. Так же огромное спасибо магазину. Уже не первый товар покупаю тут и всегда обслуживание на высшем уровне!
20.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
21.08.2024
Відгуки (2)
Олександр
За цю ціну просто бомба.Здав по trade in свою 1080ti та різницю доклав в цю карту.Надійне пакування, відеокарта як нова, ні пилинки, ні жирних слідів старого інтерфейсу, при видачі замінили термо пасту.Запустилася відразу через DP, накатав драйвери та поїхав.Тиха, холодна, при простої всього 25 градусів, Hot Spot 27, навантаження поки не давав.Якісний F/R за смачною ціною ще й з пів роком гарантії та можливістю trade in.Моя повага магазину.
17.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
21.10.2025
Ростислав
Отличная карта, за свою цену просто 10/10. Большего хотеть за эти деньги просто невозможно. Работает без нареканий, после лёгкого андервольта температуры как у 40-й линейки от нвидии. Так же огромное спасибо магазину. Уже не первый товар покупаю тут и всегда обслуживание на высшем уровне!
20.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
21.08.2024