Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8Gb Nitro+ Special Edition (11293-05-40G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2035 МГц |
| Частота пам'яті: | 14400 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 306x135x49 мм |
| Колір: | Чорно-білий |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16554 бал(ів) |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Довжина відеокарти, мм: | 306 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106288089 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8Gb Nitro+ Special Edition (11293-05-40G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 116400USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 116400USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (7)
Ruslan
Працює відмінно.
Вигляд практично нової карти.
Після заміни rx 580 8gb на rx 5700xt приріст fps в 2 рази.
Адекватна ціна.
Наявність рідної коробки.
COMPXу моя подяка!
17.03.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
17.03.2026
Ігор
Все гуд, за свої гроші топ)
При тестах з павер лімітом +50 грілась до 80-81° що є досить не високою температурою враховуючи навантаження.
В іграх 75 і то рідко. Вентилятори не шумні, охлад працює добре. Поки нарікань нема!
18.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024
Сидор Микола
Доброго дня в якому стані відеокарта?
28.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, товар протестований та перевірений, в гарному стані Зв'яжіться з нами будь яким доступним для Вас способом, ми зможемо надати усю інформацію. Інформація для зв'язку у розділі Контакти на сайті.
30.07.2024
Юрий
Дизайн карточки просто шикарный, особенно в этой специальной версии. Охлаждение работает эффективно и тихо, что особенно важно для долгих игровых сессий.
16.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
18.04.2024
Сергей
Видеокарта холодная, сделал андервольт на 1140 + 2040 mhz, обороти вентеляторов поставил максимум на 65%, больше 75 не поднималась, все зависит от корпуса и вентиляторов в ньом, у меня их 9, проблем с драйвером за 4 месяца не наблюдалось, сам Adrenalin крутой. Картой очень доволен, играю часто в CS GO на 240 hz монике,, все плавно и без подвисаний. СS 2 попозже проверю. дросели не свистят (только в меню ведьмака там 2000 фпс потому свестят)
13.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
14.03.2024
Відгуки (7)
Ruslan
Працює відмінно.
Вигляд практично нової карти.
Після заміни rx 580 8gb на rx 5700xt приріст fps в 2 рази.
Адекватна ціна.
Наявність рідної коробки.
COMPXу моя подяка!
17.03.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
17.03.2026
Ігор
Все гуд, за свої гроші топ)
При тестах з павер лімітом +50 грілась до 80-81° що є досить не високою температурою враховуючи навантаження.
В іграх 75 і то рідко. Вентилятори не шумні, охлад працює добре. Поки нарікань нема!
18.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024
Сидор Микола
Доброго дня в якому стані відеокарта?
28.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, товар протестований та перевірений, в гарному стані Зв'яжіться з нами будь яким доступним для Вас способом, ми зможемо надати усю інформацію. Інформація для зв'язку у розділі Контакти на сайті.
30.07.2024
Юрий
Дизайн карточки просто шикарный, особенно в этой специальной версии. Охлаждение работает эффективно и тихо, что особенно важно для долгих игровых сессий.
16.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
18.04.2024
Сергей
Видеокарта холодная, сделал андервольт на 1140 + 2040 mhz, обороти вентеляторов поставил максимум на 65%, больше 75 не поднималась, все зависит от корпуса и вентиляторов в ньом, у меня их 9, проблем с драйвером за 4 месяца не наблюдалось, сам Adrenalin крутой. Картой очень доволен, играю часто в CS GO на 240 hz монике,, все плавно и без подвисаний. СS 2 попозже проверю. дросели не свистят (только в меню ведьмака там 2000 фпс потому свестят)
13.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
14.03.2024