Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 8Gb Pulse (11294-01-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1540 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 254x135x46.5 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12663 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 254 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Текстурних блоків | 144 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 8Gb Pulse (11294-01-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 113089USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 113089USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Алесандр
У мене материнська плата Asus prime z270-A. Ця відеокарта підійде під неї?
15.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
16.08.2024
Кириченко
все тесты проходит, 2я неделя - полет отличный
30.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
30.07.2024
Ігор
Замовляв 1070, мала приїхати за 1-2 дні, але щось не вийшло. Відмовився від того замовлення (розумію що буває різне) і замовив дану карту. Прийшла на наступний день після замовлення. Брав в з додатковою гарантією. Перевірив різними програми, працює. Вцілому задоволенний придбанням.
28.07.2024
Відповісти
Відгуки (3)
Алесандр
У мене материнська плата Asus prime z270-A. Ця відеокарта підійде під неї?
15.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
16.08.2024
Кириченко
все тесты проходит, 2я неделя - полет отличный
30.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
30.07.2024
Ігор
Замовляв 1070, мала приїхати за 1-2 дні, але щось не вийшло. Відмовився від того замовлення (розумію що буває різне) і замовив дану карту. Прийшла на наступний день після замовлення. Брав в з додатковою гарантією. Перевірив різними програми, працює. Вцілому задоволенний придбанням.
28.07.2024
Відповісти