Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 570 8Gb Nitro+ (11266-09-20g) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 570 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1340 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 3840x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 260x135x43 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 260 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 5 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 195 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 570 8Gb Nitro+ (11266-09-20g) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 204818USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 204818USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (10)
Данило
Xeon E5 на LGA 2011v3 подходит для такого сокета ?
02.07.2025
Відповісти
Михфйло
Доброго дня підскажіть чи підійде дана відеокарта до ASUS P8 H61-MLX
DUAL CORE i3 3240 і чи є сенс її туди ставити? Дякую
05.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так буде працювати, процесор краще замінити, або повністю сокет
05.03.2025
Вакула
Доброго дня. Підкажіть чи сумісна вона з материнською платою ASUS A68HM-K?
27.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
03.03.2025
Alex
Карта после майнинга? Если есть гарантия я смогу ее обменять на новую?
04.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
15.08.2024
Илья
Подойдет на материнскую плату prime asus prime b250m-plus?
01.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
12.08.2024
Відгуки (10)
Данило
Xeon E5 на LGA 2011v3 подходит для такого сокета ?
02.07.2025
Відповісти
Михфйло
Доброго дня підскажіть чи підійде дана відеокарта до ASUS P8 H61-MLX
DUAL CORE i3 3240 і чи є сенс її туди ставити? Дякую
05.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так буде працювати, процесор краще замінити, або повністю сокет
05.03.2025
Вакула
Доброго дня. Підкажіть чи сумісна вона з материнською платою ASUS A68HM-K?
27.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
03.03.2025
Alex
Карта после майнинга? Если есть гарантия я смогу ее обменять на новую?
04.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
15.08.2024
Илья
Подойдет на материнскую плату prime asus prime b250m-plus?
01.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
12.08.2024