Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 570 4Gb Pulse D5 (11266-04) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 570 |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1284 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 4096x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 230x125x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 230 |
| Наявність в магазинах | Львів Газова |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 570 4Gb Pulse D5 (11266-04) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 118945USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 118945USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Грех Маркіян Михайлович
Все файно повністю робоча , 1 мінус не було коробки. Я б казав ставити зразу 60-50% вентилятора бо на автоматі в мене було 35 на 70°.
05.03.2026
Відповісти
Вiталiй.
Добрий ранок. Скажiть будьласка, а у неï Тiльки один вiдео вихiд ?HDMI i Display port нема? Дякую.
06.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, виділені роз'єми 1 х DVI-D, 2 х HDMI, 2 х DisplayPort.
09.02.2026
Руслан Павленко
Отримав, була дуже добре запакована. Виглядає як Нова, в іграх не грієця більше 60-ти градусів.
05.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, виділені роз'єми 1 х DVI-D, 2 х HDMI, 2 х DisplayPort.
09.02.2026
Михайло
Вже колись така в мене була, але зараз на домашньому 6800 бігає) А от на рабочій компік взяв цю легенду. Доречі був здивований станом, я здається коли свою продавав на олх - вона була в набагато гіршому стані, ніж ту що я тут купив. Але тоді майнерам було начхати, за 10000 грн продав) Були часи….
26.08.2023
Відповісти
Vova Holyk
Вже пройшло 3 роки, досі живе?
16.03.2026
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 570 4Gb Pulse D5 (11266-04) являє собою варіант середнього рівня для ПК, що використовує шину PCI-E 3.0 x16. Він обладнаний 4 ГБ відеопам'яті типу GDDR5 з 256-розрядною шиною, що дає необхідну швидкість передачі даних для комфортного геймінгу у форматі Full HD та виконання початкових графічних завдань. Ця модель буде доречною для користувачів, які бажають модернізувати свою систему для актуальних ігор чи роботи з мультимедіа, не витрачаючи великих коштів.
Наявність 4 ГБ пам'яті окреслює, який обсяг текстур та графічної інформації може зберігатися безпосередньо на відеокарті під час її роботи. Це особливо відчутно при запуску відеоігор у Full HD, оскільки значний обсяг VRAM дозволяє уникнути вивантаження даних із накопичувача, що мінімізує затримки та покращує плавність відображення.
Додатковий 8-піновий конектор живлення гарантує надійне постачання електроенергії до відеокарти, що є ключовим моментом під час високих робочих навантажень, як-от у сучасних іграх чи при рендерингу відео. Такий спосіб підключення дає змогу пристрою функціонувати на заявлених тактових частотах без обмеження швидкодії через дефіцит енергії.
Найвища чіткість екрану у 4096x2160 свідчить, що відеокарта здатна передавати зображення розміром до 4K UHD. Це суттєво для тих, хто збирається підключати дисплеї або телевізори з високою чіткістю, оскільки зображення буде максимально деталізованим без жодних втрат якості.
Рівень енергоспоживання на рівні 150 Вт показує, скільки енергії потребує відеокарта під час функціонування, що безпосередньо впливає на підбір блока живлення та загальну енергозберігаючу здатність системи. Для споживача це означає, що з блоком живлення потужністю від 400-500 Вт можна гарантувати стабільне функціонування без небезпеки перевантаження.
Ця модель буде оптимальною для тих, хто потребує збалансованого графічного прискорювача для ігор у роздільній здатності Full HD та основної роботи з графікою, не витрачаючи зайвого.
Відгуки (5)
Грех Маркіян Михайлович
Все файно повністю робоча , 1 мінус не було коробки. Я б казав ставити зразу 60-50% вентилятора бо на автоматі в мене було 35 на 70°.
05.03.2026
Відповісти
Вiталiй.
Добрий ранок. Скажiть будьласка, а у неï Тiльки один вiдео вихiд ?HDMI i Display port нема? Дякую.
06.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, виділені роз'єми 1 х DVI-D, 2 х HDMI, 2 х DisplayPort.
09.02.2026
Руслан Павленко
Отримав, була дуже добре запакована. Виглядає як Нова, в іграх не грієця більше 60-ти градусів.
05.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, виділені роз'єми 1 х DVI-D, 2 х HDMI, 2 х DisplayPort.
09.02.2026
Михайло
Вже колись така в мене була, але зараз на домашньому 6800 бігає) А от на рабочій компік взяв цю легенду. Доречі був здивований станом, я здається коли свою продавав на олх - вона була в набагато гіршому стані, ніж ту що я тут купив. Але тоді майнерам було начхати, за 10000 грн продав) Були часи….
26.08.2023
Відповісти
Vova Holyk
Вже пройшло 3 роки, досі живе?
16.03.2026