Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5600 XT 6G Pulse (11296-98-90G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5600 XT |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1750 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 254x135x46.5 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 11768 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 254 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 144 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106288294 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5600 XT 6G Pulse (11296-98-90G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 229343FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229343FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Сергій
Добрий днь, чи вистачить мого блока живлення Chieftec GPS-500A8 500W, зараз живить rx 570 вона також споживає 150 ват так що думаю вистачить блока так, і чи стане на мою материнку Асрок А320м DGS?
23.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, вистачить.
26.06.2024
Дмитрiев Сергiй
Хочу звернутись до всiх потенцiйних клiентiв данноi Iнтернет площадки.По перше вражений професiйностью продавцiв.Повернення коштiв або обмiн товару без проблем згiдно чинного законодавства на протязi 14 днiв.Рекомендую данний магазин для спiвпрацi.Вiдеокарта вiдповiдае стану новоi
19.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
19.06.2024
Відгуки (2)
Сергій
Добрий днь, чи вистачить мого блока живлення Chieftec GPS-500A8 500W, зараз живить rx 570 вона також споживає 150 ват так що думаю вистачить блока так, і чи стане на мою материнку Асрок А320м DGS?
23.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, вистачить.
26.06.2024
Дмитрiев Сергiй
Хочу звернутись до всiх потенцiйних клiентiв данноi Iнтернет площадки.По перше вражений професiйностью продавцiв.Повернення коштiв або обмiн товару без проблем згiдно чинного законодавства на протязi 14 днiв.Рекомендую данний магазин для спiвпрацi.Вiдеокарта вiдповiдае стану новоi
19.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
19.06.2024