Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 470 4Gb Nitro+ (11256-01-20G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 470 |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1140 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 5120x2880 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x125x41 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 470 4Gb Nitro+ (11256-01-20G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 103492USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 103492USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Николай
Заказывал в 2018 году, досехпор работает, без всяких притензий)
Советую этот магазин
14.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
14.03.2024
Вячеслав
Пришла нормальном состоянии, видно потёкшие термопрокладки.
07.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук. Якщо товар прийшов в непрацездатному стані або виникли нюанси при експлуатації, рекомендуємо зв'язатись з нашою технічною підтримкою.
09.08.2023
Багрій Олександр Сергійович
Карта пришла на следующий день, На внешний есть несколько царапин, работает тихо по температуре все окей. В общем и целом покупкой доволен
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Олександр Сергійович. Дякуємо Вам за відгук. Вдалих покупок наступного разу, будемо раді Вам допомогти.
Відгуки (3)
Николай
Заказывал в 2018 году, досехпор работает, без всяких притензий)
Советую этот магазин
14.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
14.03.2024
Вячеслав
Пришла нормальном состоянии, видно потёкшие термопрокладки.
07.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук. Якщо товар прийшов в непрацездатному стані або виникли нюанси при експлуатації, рекомендуємо зв'язатись з нашою технічною підтримкою.
09.08.2023
Багрій Олександр Сергійович
Карта пришла на следующий день, На внешний есть несколько царапин, работает тихо по температуре все окей. В общем и целом покупкой доволен
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Олександр Сергійович. Дякуємо Вам за відгук. Вдалих покупок наступного разу, будемо раді Вам допомогти.