Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9070 16GB Reaper (RX9070 16G-A) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PowerColor |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9070 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2520 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 304x127x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 48 (RDNA 4) |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24678 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436175780 |
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9070 16GB Reaper (RX9070 16G-A) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 253715NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 253715NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний прискорювач PowerColor AMD Radeon RX 9070 із 16 ГБ пам'яті лінійки Reaper ідеально пасує для тих, хто шукає високу потужність у новітніх відеоіграх, а також для завдань, пов'язаних із рендерингом графіки та монтажем відео. Пристрій має 16 ГБ пам'яті типу GDDR6 та 256-бітну шину, що забезпечує швидку комунікацію даних і надійну роботу з великими масивами інформації. Зв'язок із системою встановлюється через роз'єм PCI-E версії 5.0 x16, що гарантує сумісність із найсучаснішими материнськими платами.
Наявність 16 ГБ пам'яті дає змогу оперувати великими текстурами та складними тривимірними сценами без втрати потужності. Коли ви запускаєте світи з високою роздільною здатністю або активуєте максимальні налаштування деталізації, цей обсяг відеопам'яті допомагає запобігти уповільненням і "зависанням".
Два конектори живлення формату 8-pin гарантують стабільне й адекватне електропостачання для відеокарти, особливо під час максимальних навантажень. Це критично важливо, коли графічний чіп функціонує на пікових частотах або коли застосовується розгін, оскільки дефіцит струму може спричинити падіння швидкодії або несподіване припинення роботи.
Примусове охолодження з вентилятором гарантує дієве усунення надлишкового жару з графічного чіпа під час тривалих ігрових сесій або виконання ресурсомістких програм. Вентилятор утримує належну температуру, що унеможливлює перегрівання та дає змогу відеокарті функціонувати на заявлених швидкостях без зниження потужності (тротлінгу).
Виготовлення за 4-нм техпроцесом свідчить про те, що елементи графічного процесора створені з застосуванням передової напівпровідникової технології, яка дає змогу вмістити більше транзисторів на меншій площі. Це прямо впливає на енергопродуктивність та виділення тепла: чип споживає менше енергії при аналогічній віддачі, що зменшує його нагрівання.
Цей графічний пристрій підійде геймерам та фахівцям, які працюють із масштабними 3D-сценами та відео, гарантуючи стійку віддачу навіть у найвимогливіших завданнях.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.