Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Reaper (RX9060XT 16G-A) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PowerColor |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3230 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 220x120x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 220 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436175964 |
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Reaper (RX9060XT 16G-A) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 253713NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 253713NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Reaper розроблена для користувачів, яким потрібна надійна віддача в ігрових сесіях та графічних програмах. Розмір відеопам'яті 16 ГБ стандарту GDDR6 сприяє плавному функціонуванню із значною роздільною здатністю та багатим на деталі зображенням. Інтерфейс PCI-E v5.0 x16 забезпечує миттєвий обмін інформацією з материнською платою, що є ключовим для актуальних ігор та професійних завдань.
Об'єм пам'яті у 16 ГБ дає змогу зберігати великі масиви текстур та даних, усуваючи потребу звертатися до основної оперативної пам'яті системи, що мінімізує затримки та прискорює графічну обробку. Це особливо помітно при використанні ігор з високою роздільною здатністю або з розширеними модифікаціями, де деталізація та візуальні ефекти вимагають значного запасу відеопам'яті.
Наявність одного 8-пінового конектора для додаткового живлення дає можливість відеокарті отримувати стабільний потік енергії, що перевищує стандартні 75 Вт, які надає роз'єм PCI-E. Це критично важливо під час пікових навантажень, як-от у "важких" іграх чи при рендерингу, коли енергоспоживання може перевищити базові норми.
Найвища роздільна спроможність 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта здатна демонструвати зображення у форматі 8K, що має у чотири рази більше пікселів, аніж 4K. Такий рівень деталізації є надзвичайно корисним при використанні великих дисплеїв або багатоекранних конфігурацій, зокрема у сферах професійного монтажу відео чи роботи з фотографіями, де критичною є чіткість усіх дрібниць.
Показник енергоспоживання на рівні 150 Вт показує обсяг енергії, яку задіює відеокарта у процесі функціонування, що прямо корелює з виділенням тепла та загальним енергетичним навантаженням на комп'ютер. Для кінцевого споживача це означає необхідність мати блок живлення достатньої потужності та відмінної стабільності для гарантування безперебійного функціонування без жодних зависань чи раптових вимкнень.
Ця конфігурація буде ідеальною для геймерів та фахівців, які оперують об'ємними текстурами та вимагають максимальної роздільної здатності, гарантуючи гладке відображення графіки без жодних затримок. Це також підтримується значним об'ємом відеопам'яті та інтерфейсом PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.