Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Hellhound Spectral White (RX9060XT 16G-L/OC/WHITE) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PowerColor |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3310 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 330x120x40 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 330 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436176053 |
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Hellhound Spectral White (RX9060XT 16G-L/OC/WHITE) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 253712NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 253712NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Hellhound Spectral White розроблена для тих, хто прагне до високої потужності у геймінгу та професійній діяльності. Вона має 16 ГБ відеопам'яті GDDR6 із 128-розрядною шиною, що гарантує швидку графічну обробку та зручну роботу з чималими масивами даних. З'єднання реалізовано через інтерфейс PCI-E 5.0 x16, що забезпечує взаємодію із сучасними материнськими платами та високу пропускну здатність каналу.
Розмір відеопам'яті у 16 ГБ дає змогу зручно опрацьовувати великі текстурні набори та комплексні тривимірні сцени, що є критичним при активації сучасних ігор на максимальних налаштуваннях чи під час роботи з відео високої роздільної здатності (4K).
Додатковий 8-піновий роз'єм живлення гарантує стабільне постачання енергії до відеоадаптера, що особливо необхідно при значних навантаженнях, наприклад, у вимогливих ігрових застосунках чи під час рендерингу. Завдяки цьому живленню відеокарта здатна функціонувати на завищених тактових частотах без загрози втрати стабільності чи позапланового вимкнення.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 дає можливість відображати картинку у стандарті 8K, що у чотири рази більше пікселів, ніж у 4K. Це надзвичайно корисно для фахівців, котрі працюють з великою деталізацією, скажімо, при редагуванні відео чи створенні 3D-моделей, де критична точність передачі найдрібніших елементів.
Рівень енергоспоживання у 150 Вт свідчить про те, що відеокарта не вимагає надмірної кількості енергії порівняно з більш продуктивними серіями, що позначається на загальному споживанні енергії всієї системи. Це може бути значущим для споживачів, які прагнуть знизити вимоги до блоку живлення чи підтримувати менші рахунки за світло.
Цей вибір буде вдалим для геймерів та експертів, що оперують об'ємними графічними та відеоматеріалами у високій чіткості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.