Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 6800 16GB Fighter (AXRX 6800 16GBD6-3DH/OC) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PowerColor |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6800 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2155 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 300x125x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24194 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Технології: | AMD RDNA 2 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436173175 |
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 6800 16GB Fighter (AXRX 6800 16GBD6-3DH/OC) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 167691USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 167691USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Графічний адаптер PowerColor AMD Radeon RX 6800 16GB Fighter буде доречним для тих, хто потребує значного приросту графічної потужності для комп'ютерних забавок, редагування відеоматеріалів чи створення 3D-візуалізацій. Ця версія обладнана 16 гігабайтами пам'яті GDDR6, що працює через 256-бітну шину, завдяки чому гарантується швидке опрацювання даних та вільна робота з високою деталізацією зображення. З’єднання здійснюється через інтерфейс PCI-E 4.0, що забезпечує сумісність із актуальними моделями системних плат.
Наявність 16 ГБ відеопам'яті дає змогу вміщувати об'ємні текстури та багатокомпонентні моделі, мінімізуючи постійне звернення до основної оперативної пам'яті, що позитивно впливає на прискорення графічних процесів. Цей ефект стає особливо помітним, коли ви користуєтеся іграми у високій чіткості, скажімо, у форматі 4K, де збільшується деталізація поверхонь та сукупна кількість задіяних елементів.
Два 8-пінові коннектори живлення гарантують надійне та адекватне енергозабезпечення для відеокарти під час пікових навантажень, що критично важливо при запуску новітніх ігор або вимогливих до ресурсів 3D-завдань. Така архітектура дозволяє пристрою функціонувати з максимальною продуктивністю, уникаючи падіння частот через дефіцит енергії, що відчувається протягом тривалих ігрових сесій або процесів рендерингу.
Роздільна здатність 7680x4320 забезпечує підтримку формату 8K, що суттєво перевершує можливості звичайних 4K дисплеїв. Для практичного застосування це критично важливо для тих, хто використовує великі монітори чи системи з декількома екранами, де необхідна максимальна деталізація візуального контенту.
Показник енергоспоживання у 250 Вт демонструє обсяг енергії, яку використовує відеокарта під час функціонування; це безпосередньо впливає на вимоги до силового модуля (блоку живлення) та загальне енергоспоживання комп'ютера. Для кінцевого користувача це означає необхідність наявності блока живлення з адекватним запасом потужності, щоб запобігти проблемам із нестабільністю чи раптовими вимкненнями у моменти максимального навантаження.
Дана модель чудово підходить для геймерів та фахівців, які займаються контентом у роздільній здатності від 4K до 8K, гарантуючи відмінну плавність графіки та високу швидкість опрацювання об’ємних текстур.