Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Hellhound (AXRX 6700XT 12GBD6-3DHL) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PowerColor |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2581 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 305x132x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 18878 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 305 |
| Наявність в магазинах | Львів Газова |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 7 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 230 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436173373 |
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Hellhound (AXRX 6700XT 12GBD6-3DHL) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 120104USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 120104USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер PowerColor AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Hellhound являє собою детальну складову для домашніх комп'ютерів середньої та високої потужності, яка пасуватиме для комп'ютерних розваг, роботи з візуальним контентом та монтажу відео. Вона укомплектована дванадцятьма гігабайтами пам'яті GDDR6 з 192-бітною шиною та підтримує стандарт PCI-E 4.0, гарантуючи відмінну швидкість передачі даних. Завдяки цим властивостям, ця плата дає змогу запускати актуальні ігри на кращих параметрах графіки та впевнено працювати з тривимірними програмами.
Об'єм відеопам'яті обсягом 12 ГБ дає можливість зберігати великі текстурні масиви та складні геометричні об'єкти без потреби постійного звернення до оперативної пам'яті, що помітно збільшує швидкодію у важких іграх та професійному програмному забезпеченні.
Наявність пари 8-пінових роз'ємів для додаткової потужності сигналізує про те, що відеокарта розрахована на трохи вищу витрату енергії, що зазвичай є обов'язковим для забезпечення стабільної працездатності під значним навантаженням.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про те, що графічний адаптер здатний відтворювати картинку у форматі 8K, а це приблизно у чотири рази перевершує звичайний 4K. Для користувача це стає суттєвим, коли йдеться про роботу з надвеликими екранами або системами з кількома моніторами, де критично важлива виняткова деталізація без звичної втрати різкості.
Показник потужності, що споживається, як 230 Вт, окреслює обсяг енергії, якої потребує відеокарта при функціонуванні, що безпосередньо диктує вимоги до системи живлення комп'ютера. Якщо блок живлення має недостатню потужність або не відповідає стандартам якості, це здатне спричинити нестабільність функціонування системи, раптові вимкнення або навіть вихід із ладу окремих вузлів.
Дана модель буде оптимальною для геймерів та спеціалістів, чия діяльність пов'язана з графічною обробкою, і які вимагають сталої продуктивності на найвищих параметрах.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.