Відеокарта PNY RTX PRO 5000 48GB Blackwell OEM (VCNRTXPRO5000-SB) (GDDR7, 384 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX PRO 5000 |
| Обсяг пам'яті: | 48 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 14080 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 267x112x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 4 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 267 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Комплект постачання: | OEM |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 3536403403461 |
Відеокарта PNY RTX PRO 5000 48GB Blackwell OEM (VCNRTXPRO5000-SB) (GDDR7, 384 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 259045NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 259045NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер PNY RTX PRO 5000 48GB Blackwell OEM призначений для фахівців, які оперують великими графічними масивами та складними тривимірними структурами. Завдяки 48 гігабайтам пам'яті GDDR6, він гарантує безперебійне функціонування у програмах для проєктування (CAD), рендерингу та застосунках машинного навчання. При роботі з масштабними проєктами ключовим є забезпечення підтримки технологій променів (трасування) та штучного інтелекту, що реалізовано в цій моделі завдяки архітектурі Blackwell.
Сорок вісім гігабайт відеопам'яті дають змогу паралельно завантажувати громіздкі текстурні карти, деталізовані 3D-об'єкти та опрацьовувати значні обсяги даних без падіння швидкості. Це особливо відчутно, коли ведеться робота над складними CAD-розробками чи створюються візуалізації високої чіткості, де менший обсяг пам'ятної зони змушує систему частіше звертатися до більш повільної оперативної пам'яті або накопичувача.
Зовнішнє живлення через роз'єм 1x16pin гарантує стійке енергозабезпечення відеокарти навіть у пікові моменти навантажень, що є життєво важливим для професійних завдань. На відміну від версій, що використовують менш потужні порти, цей спосіб підключення допомагає запобігти збоям чи зниженню ефективності через недостатній струм.
Потужність, яку споживає пристрій — 300 Вт, вказує на необхідність підібрати адекватне джерело живлення для забезпечення стабільного функціонування, особливо під час виконання ресурсомістких операцій, як-от рендеринг чи навчання ШІ-моделей. На практиці це диктує вимоги до БЖ: нестача потужності загрожує зниженням швидкодії чи раптовим вимкненням ПК.
Ця відеокарта чудово підійде фахівцям, які оперують об'ємними 3D-моделями, а також складними CAD-розробками, де критично важливими є висока обчислювальна здатність та значний обсяг відеопам'яті.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.