Відеокарта PNY RTX A4500 20G Quadro (VCNRTXA4500-SB) (GDDR6, 320 bit, PCI-E v4.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX A4500 |
| Обсяг пам'яті: | 20 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1650 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 7168 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 267x112 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 4 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Довжина відеокарти, мм: | 267 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Комплект постачання: | Відеокарта, Документація |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia Quadro RTX |
| Споживана потужність: | 200 Вт |
| Техпроцес | 5 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 3536403387846 |
Відеокарта PNY RTX A4500 20G Quadro (VCNRTXA4500-SB) (GDDR6, 320 bit, PCI-E v4.0 x16)
Код товару: 177791NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 177791NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
PNY RTX A4500 20G Quadro – це фахова відеокарта, створена для виконання важких графічних завдань та обчислень. Вона має 20 ГБ пам'яті GDDR6 із 320-розрядною шиною, що гарантує оперативний обмін даними та значну пропускну здатність. При роботі з 3D-моделюванням, програмами CAD чи відеоредагуванням, цей пристрій демонструє надійність та потужність завдяки сумісності зі стандартом PCI-E 4.0 x16.
Обсяг пам'яті у 20 ГБ дає можливість оперувати об'ємними текстурами та заплутаними сценами без потреби постійно використовувати оперативну пам'ять системи, що суттєво пришвидшує рендеринг та маніпуляції із зображеннями.
Підключення додаткової потужності через один 8-контактний конектор гарантує стабільне та адекватне забезпечення енергією для відеокарти у періоди максимального навантаження. Це критично необхідно при використанні професійного софту, де графічний чіп може споживати понад 150 Вт потужності, що не завжди може надати роз'єм PCI-E на материнській платі.
Чіткість 7680x4320 дає змогу оперувати візуальними даними у форматі 8K, що суттєво розширює простір для докладного огляду та маніпуляцій. Для споживача це означає можливість бачити та творити матеріали з надзвичайно високою деталізацією, що є критичним при використанні великих дисплеїв або конфігурацій з кількома екранами.
Заявлена потужність споживання у 200 Вт окреслює, скільки електричного струму залучає відеокарта у процесі функціонування, що впливає на сумарну потребу енергії всієї системи. Для кінцевого користувача це вимагає наявності блока живлення, який є достатньо потужним та стабільним для гарантування безаварійної праці без жодних проблем чи підвищення температури.
Такий вибір чудово підходить фахівцям, які працюють із масштабними тривимірними сценами та вимогливою графікою, де пріоритет надається швидкості обробки та надійності.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.