Відеокарта PNY RTX 6000 ADA 48GB OEM (VCNRTX6000ADA-SB) (GDDR6, 384 bit, PCI-E v4.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 6000 ADA |
| Обсяг пам'яті: | 48 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 16000 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 18176 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 800 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 267x112x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 4 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Довжина відеокарти, мм: | 267 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Комплект постачання: | OEM |
| Країна-виробник: | Китай |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia Quadro RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 3536403392680 |
Відеокарта PNY RTX 6000 ADA 48GB OEM (VCNRTX6000ADA-SB) (GDDR6, 384 bit, PCI-E v4.0 x16)
Код товару: 229956NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 229956NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер PNY RTX 6000 ADA 48GB OEM створений для професійних завдань, які вимагають значної обчислювальної потужності, як-от 3D-рендеринг, візуалізація чи рішення на базі машинного навчання. Завдяки 48 ГБ пам'яті GDDR6 та 384-бітній шині, він гарантує надійне опрацювання великих масивів даних. З’єднання через інтерфейс PCI-E v4.0 x16 забезпечує оперативний обмін даними із системою.
Розмір відеопам'яті у 48 ГБ дає змогу оперувати дуже великими текстурами та багатошаровими 3D-сценами без потреби постійно підвантажувати дані з оперативної пам’яті чи накопичувача, що суттєво зменшує час очікування.
Наявність допоміжного живлення через конектор 1x16pin гарантує стабільне й адекватне енергозабезпечення для високих навантажень, що виникають під час виконання складних обчислювальних процесів.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 свідчить про здатність відеокарти відображати зображення з екстремально високою деталізацією, що є критично важливим для професійного опрацювання 8K-відео чи масштабних цифрових полотен. Під час роботи з 8K-відеоконтентом користувач відзначить чіткість і відсутність розмивання навіть при збільшенні окремих кадрів.
Енергоспоживання на рівні 300 Вт окреслює обсяг електрики, який відеокарта залучає під час функціонування, що прямо впливає на загальне енергетичне навантаження всієї системи. На практиці це вимагає, щоб блок живлення мав відповідний номінал потужності із певним резервом, аби запобігти коливанням чи збоям під час пікових навантажень.
Даний апарат чудово пасуватиме фахівцям, які оперують громіздкими тривимірними сценами, багатошаровими рендерами та відеорядом формату 8K. Він дає змогу суттєво нівелювати очікування завдяки значному обсягу графічної пам'яті та швидкісному каналу даних.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.