Відеокарта PNY RTX 5070 12GB Overclocked Triple Fan (VCG507012TFXPB1-O) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2160 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 300x120x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 2 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4718006457372 |
Відеокарта PNY RTX 5070 12GB Overclocked Triple Fan (VCG507012TFXPB1-O) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 255732NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 255732NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта PNY RTX 5070 12GB із заводським розгоном та системою охолодження на три вентилятори розроблена для користувачів, яким потрібна надійна робота як у відеоіграх, так і в професійних застосунках. Вона має 12 ГБ пам'яті GDDR7 та використовує 192-бітну шину, що гарантує оперативну роботу з графікою та безперебійну роботу з вимогливими завданнями. Роз’єм PCI-E v5.0 x16 забезпечує високу швидкість обміну даними між відеоплаткою та материнською платою.
Центральний графічний процесор цієї версії 5070 суттєво впливає на швидкість опрацювання комплексних візуальних ефектів та рендерингу як у розвагах, так і у професійному ПЗ. Порівняно з ранішими серіями, він підтримує свіжі технології променів (Ray Tracing) та інтелектуальних систем, що дає змогу досягти більш правдоподібного освітлення та деталізації без суттєвого зниження потужності.
Розмір пам'яті у 12 Гб дає змогу вмістити значну кількість текстур, об'єктів та інформації, що є критично важливим під час роботи з новітніми іграми та професійними графічними інструментами. Це означає, що при завантаженні ігор з високою роздільною здатністю або за умов складних сцен не спостерігатиметься помітне уповільнення через обмежену кількість відеопам'яті.
Пам'ять стандарту GDDR7 пропонує вищу пропускну здатність, ніж попередні ітерації, що особливо відчутно, коли обробляються великі масиви графічних даних. У відеоіграх це обертається на швидше завантаження текстур та зменшення затримок при переході між сценами, що в результаті підвищує загальну плинність ігрового процесу.
Окрема (дискретна) конфігурація передбачає, що графічний адаптер монтується незалежно від інших елементів системи, що гарантує суттєвий приріст потужності відносно вбудованих рішень. Це особливо помітно в іграх із максимальними параметрами графіки або під час роботи над 3D-моделюванням, де необхідна оперативна обробка значних обсягів інформації.
Дана модель є оптимальною для геймерів та фахівців, які оперують великими графічними проектами та потребують незмінно високої продуктивності без неприємних затримок.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.