Відеокарта PNY RTX 5060 Ti 16GB Overclocked Dual Fan (VCG5060T16DFXPB1-O) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2692 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 245x120x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 245 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ, Львів Газова |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4718006457594 |
Відеокарта PNY RTX 5060 Ti 16GB Overclocked Dual Fan (VCG5060T16DFXPB1-O) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 257630NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 257630NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта PNY RTX 5060 TI 16GB Overclocked Dual Fan буде гарним вибором для тих, кому потрібна значна графічна потужність для геймінгу, створення 3D-моделей чи редагування відео. Вона має 16 ГБ пам'яті стандарту GDDR7 із 128-бітною шиною, що гарантує швидкий обмін даними та надійну роботу навіть на високих параметрах. Інтерфейс PCI-E версії 5.0 x8 забезпечує сумісність із актуальними платами та велику пропускну здатність.
Саме графічний процесор цієї версії 5060 Ti відповідає за опрацювання візуалу і суттєво впливає на швидкість візуалізації та якість картинки як у відеоіграх, так і у спеціалізованих програмах.
Обсяг пам'яті у 16 ГБ дає змогу одночасно обробляти великі масиви інформації, що є особливо цінним при роботі зі складними текстурами та моделями у сфері 3D-моделювання або під час відеомонтажу у форматі високої чіткості. Завдяки такому запасу можна запускати новітні ігри з максимальними графічними налаштуваннями без відчутних перешкод через обмеження відеопам'яті.
Пам'ять стандарту GDDR7 надає більшу пропускну здатність, аніж попередні версії, що прямо впливає на швидкість опрацювання графічної інформації. У реальних умовах, наприклад, коли запускають новітні ігри з об’ємними текстурами чи працюють із деталізованими тривимірними об'єктами, це скорочує час очікування та покращує візуальну гладкість.
Тактова частота процесора на рівні 2692 МГц встановлює швидкість виконання обчислень графічним чіпом, що є ключовим чинником продуктивності у завданнях, які потребують значних ресурсів. В ігрових додатках це трансформується у більшу частоту кадрів на секунду, особливо під час рендерингу складних сцен з великою кількістю елементів та спецефектів.
Дана відеокарта чудово пасуватиме геймерам і фахівцям, задіяним у сфері 3D-моделювання чи відеообробки найвищої якості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.