Відеокарта PNY RTX 4500 ADA 24Gb (VCNRTX4500ADA-PB) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 4500 |
| Обсяг пам'яті: | 24 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| К-сть потокових процесорів: | 7680 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 267x111 мм |
| Колір: | Чорний |
| Довжина відеокарти, мм: | 267 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia Quadro RTX |
| Споживана потужність: | 210 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта PNY RTX 4500 ADA 24Gb (VCNRTX4500ADA-PB) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16)
Код товару: 247940NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 247940NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер PNY RTX 4500 ADA, оснащений 24 ГБ відеопам'яті GDDR6, створений для експертних завдань, що вимагають значної обчислювальної потужності у сфері графічної обробки та розрахунків. Пристрій конектиться через інтерфейс PCI-E v4.0 x16, гарантуючи швидкий обмін даними із системою. Ширина шини пам'яті у 192 біти дозволяє ефективно оперувати великими масивами інформації, що є критичним при 3D-проектуванні, рендерингу та комплексних візуалізаціях.
Наявність 24 ГБ пам'яті дає змогу обробляти значні обсяги текстурних даних та складних моделей без потреби залучення системної оперативної пам’яті, що суттєво прискорює робочий процес у спеціалізованому програмному забезпеченні.
Додатковий конектор живлення типу 8-pin гарантує стабільне та адекватне енергозабезпечення відеокарти, що є вкрай важливим під час інтенсивних навантажень у тривалих сеансах рендерингу або при складних обчислювальних операціях.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта здатна відтворювати зображення у форматі 8K, що у чотири рази перевищує кількість пікселів 4K. Це особливо цінно при роботі з великоформатними дисплеями або конфігураціями з кількома екранами, де потрібна висока деталізація без втрати чіткості.
Показник споживаної потужності у 210 Вт визначає обсяг електроенергії, який використовує графічний прискорювач у процесі роботи, що прямо корелює з тепловиділенням та загальним енергоспоживанням системи.
Даний пристрій є оптимальним вибором для фахівців у царині 3D-моделювання, рендерингу та просунутих візуалізацій, що працюють із великими обсягами даних.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.