Відеокарта PNY RTX 4070 TI SUPER 16GB XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB OC Triple Fan (VCG4070TS16TFXXPB1-O) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E v4.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 4070 Ti Super |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2655 МГц |
| Частота пам'яті: | 21000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8448 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | PNY Velocity-X |
| Габарити: | 333x136x66 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 32032 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 333 |
| Зайнятих слотів: | 3.2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 285 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Ada Lovelace, 4th Gen Tensor Cores, 3rd Gen RT Cores |
| Техпроцес | 5 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4718006456726 |
Відеокарта PNY RTX 4070 TI SUPER 16GB XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB OC Triple Fan (VCG4070TS16TFXXPB1-O) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E v4.0)
Код товару: 244101NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 244101NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта PNY RTX 4070 TI SUPER 16GB XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB OC Triple Fan (VCG4070TS16TFXXPB1-O) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E 4.0 x16)
Опис товару
PNY RTX 4070 TI SUPER 16GB XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB OC Triple Fan — це відеокарта з заводським розгоном, що забезпечує високу продуктивність. Вона оснащена 16 ГБ GDDR6X пам'яті з 256-бітною шиною, що на 33% підвищує пропускну здатність у порівнянні з RTX 4070 Ti. Використовує графічний чип AD103 із 8 448 CUDA-ядер, 96 ROPs і підвищеною частотою 2625 МГц. Підтримує DLSS 3, трасування променів і оптимізовану архітектуру Ada Lovelace для більшої продуктивності та енергоефективності.
Основні характеристики
|
Графічний процесор |
NVidia RTX 4070 Ti Super |
|
Відеопам’ять |
16 ГБ GDDR6X |
|
Частота ядра |
2655 МГц |
|
Інтерфейс |
PCI-E 4.0 x16 |
|
Роз’єми |
3x DisplayPort 2.1, 1x HDMI 2.1 |
|
Енергоспоживання |
285 Вт |
|
Рекомендований блок живлення |
750 Вт |
Порівняння з іншими моделями
PNY RTX 4070 TI SUPER наразі являється однією із найпотужніших відеокарт на ринку, даючи користувачу неперевершену продуктивність у популярних ААА тайтлах.
|
Модель |
Пам’ять |
Частота ядра (Boost) |
Продуктивність (1440p, середній FPS) |
|
PNY RTX 4070 TI SUPER |
16 ГБ GDDR6X |
2655 МГц |
137 FPS |
|
Zotac GeForce RTX 3080 |
10 ГБ GDDR6X |
1725 МГц |
155 FPS |
|
XFX AMD Radeon RX 6700 XT |
12 ГБ GDDR6 |
2599 МГц |
122 FPS |
Продуктивність в іграх
Карта дуже добре показує себе як у сучасних, так і у ААА-іграх минулих років. Середній FPS тримається у межах, що потребує сучасний геймінг.
|
Гра |
Середній FPS (1440p, ультра) |
|
Cyberpunk 2077 |
102 FPS |
|
Alan Wake 2 |
83 FPS |
|
Assassin's Creed Mirage |
132 FPS |
|
Battlefield V |
251 FPS |
Висновок
RTX 4070 Ti Super — це оновлена версія 4070 Ti із 16 ГБ VRAM та ширшою шиною 256-біт, що покращує продуктивність, особливо в 4K. Приріст швидкості в середньому складає 6-9% у порівнянні з 4070 Ti. Головна перевага — запас VRAM, що забезпечить актуальність на майбутнє.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.