Відеокарта PNY GTX 1660 6GB Super OC Single Fan (VCG16606SSFPPB) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1785 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 168x122x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12677 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 168 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 140 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта PNY GTX 1660 6GB Super OC Single Fan (VCG16606SSFPPB) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 123382USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 123382USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата PNY GTX 1660 6GB Super OC із одним вентилятором — це пристрій середнього рівня для тих, хто очікує надійної роботи в новітніх іграх та графічних програмах. Відеопам'ять GDDR6 об'ємом 6 ГБ та 192-бітна шина сприяють швидкій комунікації даних, що є ключовим для плинного відображення відео та рендерингу. З'єднання через порт PCI-E 3.0 x16 є типовим для переважної більшості сучасних системних плат.
Розмір відеопам'яті у 6 ГБ визначає ліміт текстур та графічної інформації, яку можна одночасно завантажити для опрацювання. Це особливо суттєво у вимогливих сучасних ігрових проєктах з високою деталізацією або при роботі з тривимірними об'єктами, де великі текстури потребують значного обсягу пам’яті.
Наявність єдиного 8-пінового конектора додаткового живлення свідчить про те, що відеокарта отримує стабільне енергозабезпечення понад потужність, яку надає слот PCI-E на материнській платі. Це критично важливо під час пікових навантажень, коли енергоспоживання зростає вище стандартного рівня, наприклад, під час тривалого геймінгу чи інтенсивного рендерингу.
Найвища деталізація у 7680x4320 свідчить про те, що відеоадаптер може відображати зображення з роздільною здатністю до 8K, що вчетверо більше, ніж 4K. Це перевага для тих, хто оперує надвеликими екранами або використовує конфігурації з багатьма моніторами, де важливі найдрібніші деталі та гострота зображення.
Показник споживаної потужності у 140 Вт окреслює обсяг електроенергії, що використовується графічною картою під час функціонування, що безпосередньо відбивається на загальних витратах електроенергії всієї системи. Під час активних ігор чи запуску вимогливих до графіки застосунків, цей параметр дозволяє зрозуміти навантаження на блок живлення та потребу в охолодженні.
Дана модель буде доречною для геймерів та фахівців, що створюють контент, які цінують надійну роботу без надмірного шуму. Завдяки ефективному охолодженню з одним вентилятором, пристрій зберігає тишу навіть при максимальному завантаженні.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.