Відеокарта Palit RTX 5070 12GB Infinity 3 OC (NE75070S19K9-GB2050S) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2542 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 292x117x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 292 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245080 |
Відеокарта Palit RTX 5070 12GB Infinity 3 OC (NE75070S19K9-GB2050S) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 249893NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 249893NEW
Гарантія: 24міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Модель відеокарти Palit RTX 5070 12GB Infinity 3 OC є вдалим вибором для тих, хто прагне високої швидкодії у свіжих ігрових проєктах та графічно насичених програмах. Пристрій постачається з 12 ГБ пам'яті GDDR7, що працює через 192-бітну шину, гарантуючи оперативний обмін інформацією та надійне функціонування у зв'язці PCI-E 5.0 x16. Це дає змогу запускати найвимогливіші ігри на вищих параметрах або задіювати адаптер для відеомонтажу та роботи з 3D-моделями.
Графічний процесор у цій версії 5070 відповідає за візуальну обробку даних і визначає швидкість та якість відображення картинки в застосунках та відеоіграх. Використання архітектури останнього покоління дає змогу підтримувати трасування променів у реальному часі, суттєво вдосконалюючи тонкощі світла та тіней без відчутних втрат у швидкодії.
Розмір пам'яті у 12 ГБ забезпечує зручність при роботі з об'ємними текстурами та заплутаними сценами без уповільнення роботи. У актуальних іграх це дає змогу виставляти високі чи максимальні налаштування графіки, не створюючи ажіотажу із завантаженням елементів текстур під час геймплею.
Пам'ять типу GDDR7 забезпечує значно вищу пропускну здатність у порівнянні з попередніми поколіннями, що напряму впливає на швидкість обробки графічних даних. У реальних сценаріях це помітно під час роботи з великими обсягами текстур у сучасних іграх або при рендерингу складних 3D-сцен, де затримки в передачі даних можуть уповільнити роботу системи.
Дискретний форм-фактор означає, що відеокарта працює як окремий модуль, підключений до материнської плати через слот PCI-E. Це дозволяє системі використовувати власні ресурси карти, не навантажуючи центральний процесор і вбудовану графіку.
Цей варіант ідеально підходить для геймерів і професіоналів, які працюють із графікою та відео, забезпечуючи плавний і швидкий рендеринг навіть у складних проектах.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.