Відеокарта Palit RTX 5070 12GB Infinity 3 (NE75070019K9-GB2050S) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2512 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 292x117x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 292 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський, Харків, Львів Газова |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245097 |
Відеокарта Palit RTX 5070 12GB Infinity 3 (NE75070019K9-GB2050S) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 249894NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 249894NEW
Гарантія: 24міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Palit RTX 5070 12GB Infinity 3 створена для тих, кому потрібна відмінна потужність у новітніх іграх та професійній роботі з графікою. Вона має 12 ГБ відеопам'яті GDDR7 з 192-бітною шиною, що гарантує швидкий обмін інформацією та бездоганну роботу на високих роздільних здатностях. З’єднання відбувається через шину PCI-E 5.0 x16, що забезпечує сумісність із сучасними материнськими платами та велику пропускну здатність.
Графічний процесор цієї версії 5070 дає відчутний приріст у візуалізації складних ефектів та трасуванні променів у реальному часі, що дуже помітно при запуску сучасних ігор із максимальними графічними параметрами. Завдяки своїй архітектурі, оптимізованій для паралельних розрахунків, він швидше створює зображення, мінімізуючи тим самим затримки та покращуючи ігрову динаміку.
12 ГБ відеопам'яті дозволяють із зручністю оперувати великими текстурами та комплексними тривимірними сценами, усуваючи потребу в частих зверненнях до оперативної пам'яті системи. У сучасних проєктах це дає змогу виставляти найвищі графічні параметри, включно з роздільною здатністю 4K, без уповільнень чи "фризів".
Вбудована пам'ять типу GDDR7 забезпечує більшу пропускну здатність, ніж попередні версії, що напряму позначається на темпах обробки графічних даних.
Окремий форм-фактор означає, що графічний прискорювач є незалежним компонентом, який монтується у роз’єм PCI-E материнської плати. Такий підхід дарує вищу віддачу, ніж у випадку з вбудованою графікою, адже окрема плата має власні ресурси пам'яті та потужний відепроцесор.
Чудовий варіант для гравців та фахівців, що займаються створенням 3D-графіки та відео у відмінній якості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.