Відеокарта Palit RTX 5050 8GB Dual OC (NE65050S19P1-GB2070D) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2647 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 262x126x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 263 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245394 |
Відеокарта Palit RTX 5050 8GB Dual OC (NE65050S19P1-GB2070D) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 252383NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 252383NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Palit RTX 5050 8GB Dual OC стане доречним вибором для користувачів, яким потрібна надійна віддача у геймінгу та графічних завданнях. Вона має 8 ГБ відеопам'яті типу GDDR6 та 128-бітну шину, що сприяє оперативному обміну інформацією. Наявність інтерфейсу PCI-E 5.0 x16 забезпечує сполучуваність із новітніми материнськими платами та високу пропускну здатність. Завдяки двовентиляторному охолодженню карта функціонує ефективно навіть під значними навантаженнями.
Два пропелери у системі охолодження сприяють більш рівномірному розподілу повітряних мас по радіаторній секції, що зменшує температуру графічного процесора під час активних навантажень, скажімо, у вимогливих іграх чи під час відеорендеру. Таке компонування дає змогу зберігати стабільну потужність без теплового обмеження (тротлінгу), яке трапляється при надмірному нагріванні.
Графічний процесор цієї моделі 5050 підтримує передові технології рендерингу променів та інтелектуальні функції, що покращують якість картинки у відеоіграх та професійному програмному забезпеченні. Завдяки своїй архітектурі, цей чип спроможний ефективно опрацьовувати деталізовані сцени, що суттєво збагачує візуальне сприйняття без відчутного падіння частоти кадрів.
8 ГБ відеопам'яті є достатнім обсягом для актуальних ігор у роздільній здатності Full HD та чималої частини професійних графічних робіт, як-от відеомонтаж чи 3D-моделювання помірного рівня. З таким обсягом можна оперувати текстурами високої якості без відчутних гальмувань чи спаду потужності.
Частота ядра у 2647 МГц вказує на кількість операцій, які графічний чип може виконати за секунду, що безпосередньо впливає на швидкість обробки графіки. На практиці це обертається на швидше формування кадрів у відеоіграх, що мінімізує затримки та покращує чіткість картинки.
Цей вибір буде доречним для геймерів та фахівців, які розраховують на надійну продуктивність при Full HD та середньому навантаженні на графіку.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.