Відеокарта Palit RTX 4090 24GB GameRock OmniBlack (NED4090019SB-1020Q) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 4090 |
| Обсяг пам'яті: | 24 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2520 МГц |
| Частота пам'яті: | 21000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 16384 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 1000 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 329x137x60 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1a |
| Довжина відеокарти, мм: | 329 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 450 Вт |
| Техпроцес | 5 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562243420 |
Відеокарта Palit RTX 4090 24GB GameRock OmniBlack (NED4090019SB-1020Q) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 196993USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 196993USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.