Відеокарта Palit RTX 3070 8Gb GamingPro V1 LHR (NE63070019P2-1041A/LHR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1725 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Palit ThunderMaster |
| Габарити: | 294x112x60 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 294 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Харків, Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Palit RTX 3070 8Gb GamingPro V1 LHR (NE63070019P2-1041A/LHR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 124565USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 124565USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Palit RTX 3070 8Gb GamingPro V1 LHR — це складова частина для ПК, яка пасує геймерам та професіоналам, котрі працюють із графікою чи відео. Вона має 8 ГБ відеопам’яті GDDR6 та 256-бітну шину, що гарантує швидкий обмін даними й високу віддачу в актуальних іграх та застосунках. Сумісність із інтерфейсом PCI-E 4.0 дає змогу якнайповніше задіяти потужності системи.
Об’єм пам’яті у 8 ГБ дає можливість розміщувати великі текстурні масиви та обробляти комплексні сцени без потреби постійно залучати оперативну пам'ять системи, що сповільнює загальну роботу. Коли запускаються новітні ігри на максимальних графічних параметрах, це суттєво збільшує частоту кадрів та зменшує ймовірність зависань.
Наявність двох 8-пінових конекторів для додаткового живлення свідчить про те, що графічний адаптер здатний споживати вагому частку енергії, до 300 Вт та більше, що є ключовим для стабільної роботи при значних навантаженнях. На практиці це означає, що модуль може утримувати пікову продуктивність без падіння робочих частот через дефіцит енергії.
Метод активного охолодження за допомогою вентилятора гарантує безперервний рух повітря, що дає змогу ефективно розсіювати тепло від графічного чипа навіть при тривалій роботі під навантаженням. Порівняно з безвентиляторними рішеннями, цей підхід допомагає зберігати стабільну температуру, мінімізуючи загрозу теплового уповільнення та зниження швидкодії.
Показник енергоспоживання у 220 Вт свідчить, що відеокарта споживає помірну частку електроенергії в процесі функціонування, що позначається на загальному енергетичному балансі системи. У зіставленні з апаратами, здатними потребувати понад 300 Вт, цей параметр сприяє зменшенню вимог до блока живлення та зниженню генерації тепла.
Ця відеокарта буде гарним вибором для тих, хто шукає компроміс між потужністю та економністю в актуальних ігрових проєктах та графічно насичених завданнях.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.