Відеокарта Palit RTX 3070 8GB GamingPro (NE63070019P2-1041A) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1725 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Palit ThunderMaster |
| Габарити: | 294x112x60 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 294 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Чернівці |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562241983 |
Відеокарта Palit RTX 3070 8GB GamingPro (NE63070019P2-1041A) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 118015USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 118015USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Владислав
Після моєї RX580 на 4гб ігри просто ожили! Вони і так недорога, ще й по обміну знижку отримав, каеф! Апгрейтнувся за мінімальний кошт максимально ефективно!
25.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Ямцун Ігор
Дуже переживав, коли брав б/в, а зекономити то хочеться. Поспілкувався з менеджерами, ще раз обміркував і купив. Зовсім ен жалію! Карта працює гарно, на ультрах/макс ультра при включеному RTX стабільно видає 60-80 кадрів в 2к в Cyberpunk 2077, а також Dying Light 2. Тепер буду тут сміливіше відноситись до б/в товарів)
20.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
21.08.2023
Відгуки (2)
Владислав
Після моєї RX580 на 4гб ігри просто ожили! Вони і так недорога, ще й по обміну знижку отримав, каеф! Апгрейтнувся за мінімальний кошт максимально ефективно!
25.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Ямцун Ігор
Дуже переживав, коли брав б/в, а зекономити то хочеться. Поспілкувався з менеджерами, ще раз обміркував і купив. Зовсім ен жалію! Карта працює гарно, на ультрах/макс ультра при включеному RTX стабільно видає 60-80 кадрів в 2к в Cyberpunk 2077, а також Dying Light 2. Тепер буду тут сміливіше відноситись до б/в товарів)
20.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
21.08.2023