Відеокарта Palit RTX 3060Ti 8Gb ColorPOP LHR (NE6306T019P2-1041R) (NE6306T019P2-1041R LHR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1665 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4864 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Palit ThunderMaster |
| Габарити: | 294x112x60 мм |
| Колір: | Хамелеон металік |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 19523 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 294 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 200 Вт |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562243000 |
Відеокарта Palit RTX 3060Ti 8Gb ColorPOP LHR (NE6306T019P2-1041R) (NE6306T019P2-1041R LHR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 177621USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 177621USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Palit RTX 3060Ti 8Gb ColorPOP LHR (NE6306T019P2-1041R) — це елемент середнього цінового сегменту для потужних домашніх комп'ютерів та робочих станцій. Він має 8 ГБ відеопам’яті стандарту GDDR6 із 256-бітною шиною, що забезпечує гарну пропускну здатність для актуальних ігор та обробки графіки. З'єднання здійснюється через слот PCI-E версії 4.0 x16, що гарантує швидкий обмін даними із системою.
8 ГБ відеопам'яті дають змогу впевнено використовувати високі параметри графіки в ігрових додатках, особливо при роздільній здатності 1080p чи 1440p. У сценах із насиченою текстурою або спец. ефектами цей обсяг зберігає потрібні дані для миттєвого доступу, мінімізуючи завантаження з накопичувача та зменшуючи латентність.
Наявність пари 8-контактних роз’ємів живлення свідчить про те, що відеокарта здатна споживати до 300 Вт енергії напряму від блока живлення, що є критичним для стабільної роботи при максимальному навантаженні. Під час тривалих ігрових сесій чи використання вимогливих застосунків це допомагає уникнути збоїв або раптового припинення роботи.
Примусове охолодження за допомогою вентилятора гарантує безперервний рух повітря, яке відбирає тепло від графічного чіпа. Це особливо важливо під час тривалих ігрових сесій або при використанні програм для 3D-моделювання, коли відеокарта зазнає найбільшого навантаження.
Рівень споживаної потужності у 200 Вт вказує на обсяг електроенергії, яку відеокарта потребує для нормального функціонування, що прямо впливає на загальне енергоспоживання системи та кількість тепла, що виділяється. На практиці це диктує необхідність у надійному та достатньо потужному блоці живлення для безперебійного функціонування карти, особливо при запущених іграх чи рендерингу.
Ця модель чудово пасуватиме геймерам та фахівцям, яким необхідна надійна робота під серйозним навантаженням та відмінна плавність графіки у роздільній здатності 1080p чи 1440p.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.