Відеокарта Palit GTX 1660 6Gb Super GamingPro OC (NE6166SS18J9-1160A-1) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в,U1
Характеристики
| Стан товару | Б/в U1 |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 235x115x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12677 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 235 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 140 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562242621 |
Відеокарта Palit GTX 1660 6Gb Super GamingPro OC (NE6166SS18J9-1160A-1) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в,U1
Код товару: 120102USEDU1
Гарантія: 3міс.
Код товару: 120102USEDU1
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Матвиенко Юрий
Заказал эту карту. Отправили не так быстро как хотелось, ну норм всё. Пришла как на удивление коробка в коробке, и это уже хорошо. Видно что БУ . Без подсветки. Но на данный момент неделя - отлично работает. Монитор 24, так что играю на 1920 и все игры идут на высоких при чём новые даже. Карта максимально нагрелась до 61... Я даже удивился ... И кстати очень тихая карта не слышно в закрытом корпусе блока. Советую кто не играет на 2-4К разрешениях. Обязательно берите дополнительно гарантию расширенную на всякий случай. А так всё супер, советую, и цена как по мне адекватная, брал со скидкой.
10.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.11.2024
Відгуки (1)
Матвиенко Юрий
Заказал эту карту. Отправили не так быстро как хотелось, ну норм всё. Пришла как на удивление коробка в коробке, и это уже хорошо. Видно что БУ . Без подсветки. Но на данный момент неделя - отлично работает. Монитор 24, так что играю на 1920 и все игры идут на высоких при чём новые даже. Карта максимально нагрелась до 61... Я даже удивился ... И кстати очень тихая карта не слышно в закрытом корпусе блока. Советую кто не играет на 2-4К разрешениях. Обязательно берите дополнительно гарантию расширенную на всякий случай. А так всё супер, советую, и цена как по мне адекватная, брал со скидкой.
10.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.11.2024