Відеокарта Palit GTX 1070 8Gb Dual (NE51070015P2-1043D) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1683 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1920 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 252x112 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 11317 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 252 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 120 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Palit GTX 1070 8Gb Dual (NE51070015P2-1043D) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 100607USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100607USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Ярослав
Чи влізе в ASUS TA-822 450W, та чи підійде до БЖ 450W Bronze?
14.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, в данний корпус влізить, що до блоку живлення рекомедуємо від 550w.
28.04.2024
Сергій
Чи підійде відео карта до БЖ AZZA 550W (bronze), і як дізнатись чи влізе відеокарта в корпус
27.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Який саме у Вас корпус?
29.03.2024
Олексій
Підкажіть, будь ласка, чи підійде БЖ до цієї відеокарти, FSP ATX-400PNR 400W у нього по лінії +12v1 - 14A, тобто 168 Вт, а відеокарта споживає 150 Вт? (проц Ryzen 5 3600)
02.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ні, відеокарта потребує додаткового живлення.
05.03.2024
Илья
Данная видеокарта использовалась в майнинге?
22.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
01.10.2023
Антонюк Максим Володимирович
відеокарта прийшла дуже швидко, дуже тішить що їхній сервіс працює навіть у вихідні, карту отримав і дуже задоволений. Здивувався що карта бу але була дуже гарно комплектована. Дуже задоволений, ле є 1 мінус, гарантія лише на 3міс(трішки засмутило). РЕКОМЕНТУЮ!!!
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
29.07.2023
Відгуки (5)
Ярослав
Чи влізе в ASUS TA-822 450W, та чи підійде до БЖ 450W Bronze?
14.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, в данний корпус влізить, що до блоку живлення рекомедуємо від 550w.
28.04.2024
Сергій
Чи підійде відео карта до БЖ AZZA 550W (bronze), і як дізнатись чи влізе відеокарта в корпус
27.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Який саме у Вас корпус?
29.03.2024
Олексій
Підкажіть, будь ласка, чи підійде БЖ до цієї відеокарти, FSP ATX-400PNR 400W у нього по лінії +12v1 - 14A, тобто 168 Вт, а відеокарта споживає 150 Вт? (проц Ryzen 5 3600)
02.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ні, відеокарта потребує додаткового живлення.
05.03.2024
Илья
Данная видеокарта использовалась в майнинге?
22.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
01.10.2023
Антонюк Максим Володимирович
відеокарта прийшла дуже швидко, дуже тішить що їхній сервіс працює навіть у вихідні, карту отримав і дуже задоволений. Здивувався що карта бу але була дуже гарно комплектована. Дуже задоволений, ле є 1 мінус, гарантія лише на 3міс(трішки засмутило). РЕКОМЕНТУЮ!!!
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
29.07.2023