Відеокарта MSI RTX 3050 6G VENTUS 2X E OC (RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC) (GDDR6, 96 bit, PCI-E v4.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 96 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 1492 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 235x124x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 10553 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 189 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 70 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, 3th Gen Tensor Cores, 2rd Gen RT Cores, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377265591 |
Відеокарта MSI RTX 3050 6G VENTUS 2X E OC (RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC) (GDDR6, 96 bit, PCI-E v4.0 x8)
Код товару: 242967NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 242967NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 3050 6G VENTUS 2X E OC — це збалансований компонент для систем початкового/середнього рівня, призначених для ігор та робочих завдань, що вирізняється підтримкою актуального інтерфейсу PCI-E 4.0 x8. Вона обладнана 6 ГБ пам'яті GDDR6 з 96-бітною шиною, чого цілком вистачає для завантаження переважної більшості сучасних проєктів у роздільній здатності Full HD. Завдяки заводському надприскоренню (OC) ця версія демонструє дещо кращу швидкість роботи, ніж еталонні моделі.
Величина відеопам'яті у 6 ГБ визначає, яку кількість текстурних даних та графічних елементів апаратне забезпечення здатне утримувати для миттєвого звернення під час динамічних ігрових сесій або роботи з тривимірним моделюванням. У сценаріях Full HD цього, як правило, достатньо для плавної візуалізації деталей без застигань чи помітного підвантаження.
Відсутність потреби у допоміжних конекторах живлення свідчить про те, що вся необхідна електрична потужність надходить винятково через роз’єм PCI-E материнської плати. Це спрощує процес монтажу, оскільки відпадає необхідність прокладати додаткові проводи від блоку живлення, мінімізуючи шанс помилок під час збирання системи.
Примусове охолодження з використанням вентилятора гарантує сталу температуру графічного чипа навіть під час довгих ігрових сесій чи навантаженої роботи з графічними додатками. Вентилятор швидше відводить тепло, ніж системи без вентиляторів, унеможливлюючи перегрів та падіння швидкодії через теплові обмеження.
Енергоспоживання на рівні 70 Вт свідчить, що ця відеокарта не потребує великої віддачі від блоку живлення, що є перевагою для конфігурацій з обмеженою потужністю або у невеликих корпусах.
Ця модель чудово підійде для користувачів, яким потрібна збалансована відеокарта для геймінгу у роздільній здатності Full HD та роботи з графікою без надмірних ускладнень при монтажі.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.