Відеокарта PNY H200 141GB NVL (TCSH200NVLPCIE-PB) (HBM3e, 6016 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | H200 |
| Обсяг пам'яті: | 141 Гб |
| Тип пам'яті: | HBM3e |
| Шина пам'яті: | 6016 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| К-сть потокових процесорів: | 16896 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 1000 Вт |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | Немає |
| Спосіб охолодження: | Пасивний (Радіатор) |
| Габарити: | 267x112x40 мм |
| Колір: | Золотий |
| Архітектура | NVIDIA Hopper |
| Довжина відеокарти, мм: | 267 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Комплект постачання: | Відеокарта, Документація |
| Споживана потужність: | 600 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта PNY H200 141GB NVL (TCSH200NVLPCIE-PB) (HBM3e, 6016 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 247686NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 247686NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (9)
Виталий Кличко
Купил H200. Чтобы она работала, нужно не только вставить её в слот, но и чтобы слот был готов к ней. Карта мощная; завтрашний день рендерит уже сегодня, хотя не все сегодня могут смотреть в завтрашний день так быстро, как этот чип.
03.03.2026
Відповісти
Володя Гуй
Вопще видяха нормальна тiко тепер не можу нормально спати бо кожна собацюра в селi хоче залiзти в хату та вкрастi мого компютера, бажано щоб в комплектi до видюхи йшоу охоронець 2 на 2 метри.
12.02.2026
Відповісти
errycadhtrl
интересут обмен на почку за эту видеокарту?
22.01.2026
Відповісти
Адольф Гитлер
Tolle Grafikkarte, habe sie gekauft, um HOI4 zu spielen, alles daran ist mir langweilig
25.08.2025
Відповісти
Ігор Коломойський
Не купив, відмовили в кредиті
30.07.2025
Відповісти
Відеокарта PNY H200 141GB NVL — це рішення для користувачів, яким потрібна висока продуктивність у фахових завданнях, таких як 3D-моделювання, візуалізація чи опрацювання значних обсягів інформації. Вона оснащена пам'яттю HBM3e об'ємом 141 ГБ, що уможливлює швидкий доступ до даних і дає змогу оперувати великими текстурами й заплутаними сценами. Інтерфейс PCI-E v5.0 x16 гарантує широку пропускну здатність для обміну даними між графічною картою та системою.
Обсяг пам'яті 141 ГБ дозволяє опрацьовувати надвеликі набори даних без потреби постійно звертатися до повільнішої оперативної (системної) пам'яті, що знижує затримки та збільшує загальну швидкодію обробки.
Відсутність потреби в додатковому живленні означає, що відеоадаптер отримує всю необхідну енергію напряму через слот PCI-E на материнській платі. Це спрощує процес встановлення, оскільки немає потреби підключати окремі дроти живлення від блока живлення, що може бути перевагою у невеликих корпусах чи за обмеженої кількості роз'ємів.
Потреблявана потужність у 600 Вт визначає, скільки електроенергії відеокарта вимагає під час функціонування. Це варто брати до уваги при виборі блока живлення, аби забезпечити стабільну роботу системи без збоїв.
Цей пристрій ідеально підходить для фахівців, які працюють із великими масивами даних і складними тривимірними сценами, забезпечуючи миттєвий доступ до інформації завдяки значній HBM3e-пам'яті.
Відгуки (9)
Виталий Кличко
Купил H200. Чтобы она работала, нужно не только вставить её в слот, но и чтобы слот был готов к ней. Карта мощная; завтрашний день рендерит уже сегодня, хотя не все сегодня могут смотреть в завтрашний день так быстро, как этот чип.
03.03.2026
Відповісти
Володя Гуй
Вопще видяха нормальна тiко тепер не можу нормально спати бо кожна собацюра в селi хоче залiзти в хату та вкрастi мого компютера, бажано щоб в комплектi до видюхи йшоу охоронець 2 на 2 метри.
12.02.2026
Відповісти
errycadhtrl
интересут обмен на почку за эту видеокарту?
22.01.2026
Відповісти
Адольф Гитлер
Tolle Grafikkarte, habe sie gekauft, um HOI4 zu spielen, alles daran ist mir langweilig
25.08.2025
Відповісти
Ігор Коломойський
Не купив, відмовили в кредиті
30.07.2025
Відповісти