Відеокарта MSI RTX 5090 32G VENTUS 3X OC (RTX 5090 32G VENTUS 3X OC) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5090 |
| Обсяг пам'яті: | 32 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 512 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2452 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 21760 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 1000 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 325x139x67 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 39373 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 325 |
| Зайнятих слотів: | 3.2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | ПриватБанк 2 міс, ПУМБ 3 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 575 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377301633 |
Відеокарта MSI RTX 5090 32G VENTUS 3X OC (RTX 5090 32G VENTUS 3X OC) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245701NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245701NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
MSI RTX 5090 32G VENTUS 3X OC — це преміальна відеокарта, створена для користувачів, яким потрібна найвища віддача в новітніх іграх, 3D-моделюванні або роботі з відеоматеріалами високої чіткості. Вона обладнана 32 ГБ відеопам'яті GDDR7 з розрядністю шини 512 біт, що гарантує швидку взаємодію даних та надійне функціонування під час інтенсивних навантажень. Зв'язок відбувається через інтерфейс PCI-E покоління 5.
Чіп 5090 являє собою графічний процесор останньої генерації, що суттєво підвищує швидкість опрацювання комплексних візуальних ефектів та трасування променів у реальному часі.
Наявність 32 ГБ відеопам’яті дає змогу оперувати об'ємними текстурами та складними просторовими сценами без постійного звернення до ОЗП системи, що істотно пришвидшує формування ігрових просторів чи тривимірних об'єктів.
Тип пам'яті GDDR7 характеризується значною пропускною здатністю, що прямо корелює зі швидкістю передачі відомостей між графічним ядром та відеопам'яттю. Щодо минулих версій, GDDR7 пропонує вищу швидкість пересилання інформації, що критично важливо при обробці великих наборів текстур або складноструктурованих 3D-композицій.
Окрема архітектура свідчить про те, що відеокарта функціонує як незалежний елемент, який монтується у роз’єм PCI-E системної плати. Такий підхід дозволяє системі оптимізовано оперувати ресурсами, адже графічний чип не задіяний спільною роботою центрального процесора чи оперативної пам'яті.
Рівень споживання енергії у 575 Вт демонструє обсяг живлення, необхідний відеокарті у робочому режимі, що прямо диктує вимоги до блока живлення та загального енергетичного балансу комп'ютера. Для кінцевих користувачів це лягає потребою у блоці живлення з необхідним запасом потужності, аби запобігти збоям чи раптовим вимкненням при високому навантаженні.
Чудовий варіант для фахівців, що опрацьовують об’ємні 3D-моделі або залучені до актуальних ігрових проєктів з високою якістю графіки.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.