Відеокарта MSI RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE (RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5080 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2715 МГц |
| Частота пам'яті: | 30000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10752 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | MSI Mystic Light Sync |
| Габарити: | 338x140x50 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 36247 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 338 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 360 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377292177 |
Відеокарта MSI RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE (RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245696NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245696NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE розроблена для тих користувачів, яким потрібна найвища продуктивність у передових іграх та складних графічних процесах. Вона має 16 ГБ пам'яті GDDR7 зі 256-розрядною шиною, що сприяє миттєвій обробці значних обсягів інформації. З'єднання з комп'ютером реалізовано через інтерфейс PCI-E v5.0 x16, що гарантує сумісність із найновішими материнськими платами та забезпечує значну пропускну здатність.
Ця модель 5080 являє собою графічний процесор останнього покоління, який суттєво впливає на швидкість візуалізації та опрацювання графічної інформації. У практичних ситуаціях, наприклад, при запуску актуальних ігор із максимальною якістю графіки чи використанні 3D-моделювання та відеоредагування, він дає змогу скоротити час завантаження кадрів та поліпшити стабільність FPS.
Розмір пам'яті у 16 ГБ дає можливість вміщувати великі текстури та комплексні моделі без потреби постійно зчитувати дані з накопичувача, що помітно усуває затримки у геймінгу та застосунках для роботи. При опрацюванні відео у 4K або тривимірної графіки, достатній запас відеопам'яті гарантує плавний перегляд та редагування без жодних "зависань".
Пам'ять стандарту GDDR7 вирізняється прискореною пропускною здатністю, ніж попередні версії, що напряму відбивається на темпі обміну інформацією між графічним адаптером та відеочіпом. На практиці це означає, що коли обробляються об'ємні текстури чи складні об'єкти у тривимірних забавах, сцени завантажуються оперативно, а паузи зменшуються.
Окрема архітектура означає, що графічний пристрій монтується незалежно від головного процесора та має власні механізми охолодження та живлення. Це дає змогу отримати кращі робочі показники, особливо при запуску вимогливих до ресурсів ігор чи фахового графічного ПЗ, аніж інтегровані моделі.
Необхідна потужність у межах 360 Вт прямо впливає на те, скільки енергії споживатиме ПК під час роботи відеокарти, що є значущим фактором у визначенні системи охолодження та живлення.
Цей вибір буде найкращим для геймерів та фахівців, котрі займаються тривимірною графікою та відео, яким потрібна значна швидкість обробки та незмінність частоти кадрів. Значний запас швидкої пам'яті GDDR7 та сумісність із PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.