Відеокарта MSI RTX 5070 Ti 16Gb VENTUS 3X OC (RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2497 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 303x121x49 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 303 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377301589 |
Відеокарта MSI RTX 5070 Ti 16Gb VENTUS 3X OC (RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 247919NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 247919NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (7)
Арсеній
Дуже сподобалась карта, менеджерам віддільне дякую, магазину довіряти можна, дуже дякую за швидку відправку
07.06.2025
Відповісти
Левко
Придбав відеокарту тиждень тому, все працює чудово, температури низькі.
05.03.2025
Відповісти
Леха
Карта пушка, но плохо раскрывает мой 1700 райзен, жду хорошего драйвера от зеленых
05.03.2025
Відповісти
Павло
Температури найс!!! Працює чотко!!! ТОП за свої кошти!!!
05.03.2025
Відповісти
Іванович
Дуже тиха температури задовільні
Все чудово
05.03.2025
Відповісти
Відгуки (7)
Арсеній
Дуже сподобалась карта, менеджерам віддільне дякую, магазину довіряти можна, дуже дякую за швидку відправку
07.06.2025
Відповісти
Левко
Придбав відеокарту тиждень тому, все працює чудово, температури низькі.
05.03.2025
Відповісти
Леха
Карта пушка, но плохо раскрывает мой 1700 райзен, жду хорошего драйвера от зеленых
05.03.2025
Відповісти
Павло
Температури найс!!! Працює чотко!!! ТОП за свої кошти!!!
05.03.2025
Відповісти
Іванович
Дуже тиха температури задовільні
Все чудово
05.03.2025
Відповісти