Відеокарта MSI RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE (RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2557 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 236x126x50 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 236 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377308243 |
Відеокарта MSI RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE (RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0)
Код товару: 245756NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245756NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE створена для тих, кому потрібна врівноважена потужність у геймінгу та робочих програмах. Вона обладнана 12 гіґабайтами пам'яті GDDR7 із 192-бітною шиною, що забезпечує миттєву графічну обробку та зручність роботи на високих параметрах. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 5.0 гарантує зв'язок із новітніми материнськими платами й велику пропускну здатність.
Графічний процесор цієї моделі 5070 відповідає за обробку візуальних даних, визначаючи швидкість відображення та якість картинки в іграх чи софті. Сучасна архітектура дає змогу застосовувати трасування променів у реальному часі, що підвищує вишуканість освітлення й тіней, особливо помітно в іграх із найвищими візуальними налаштуваннями.
Обсяг пам'яті у 12 ГБ дає змогу відеокарті продуктивно оперувати з великими текстурами та заплутаними тривимірними сценами, що є ключовим у сучасних іграх та професійних інструментах для 3D-дизайну чи відеоредагування.
Пам'ять стандарту GDDR7 вирізняється більшою швидкістю передавання даних, ніж попередні версії, що напряму впливає на швидкість завантаження графічних елементів та обробки візуального контенту.
Окрема графіка монтується незалежно від центрального чіпа та має виділену відеобуферну пам'ять, що дає змогу зменшити навантаження на загальну систему під час візуальних обчислень. Порівняно з інтегрованими модулями, така карта демонструє суттєво кращу потужність, особливо в комп'ютерних забавах та фахових застосунках, де необхідна оперативна обробка великих обсягів графічних даних та заплутаних просторових конструкцій.
Цей вибір є оптимальним для геймерів та фахівців, задіяних у графічному дизайні, завдяки 12 ГБ високошвидкісної пам'яті GDDR7 та можливості апаратної підтримки рейтрейсингу. Він вигідно вирізняється серед аналогів завдяки сумісності зі стандартом PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.